شهردار هرسين با راي قاطع اعضاي شوراي اسلامي انتخاب شد

بیستون نیوز :

هدايت خاني زاده عضو شوراي اسلامي شهر هرسين از انتخاب شهردار هرسين خبر داد.

هدايت خاني زاده عضو شوراي اسلامي شهر هرسين در گفتگو با خبرنگار بيستون از انتخاب شهردار هرسين خبر داد.

اين عضو شوراي شهر هرسين گفت:عصر امروز پنج شنبه ۸ بهمن ماه شوراي اسلامي شهر با تشكيل جلسه اي مبادرت به انتخاب شهردار هرسين كردند.

وي افزود در اين جلسه كه با حضور همه اعضاي شوراي شهر برگزار شد محمد كرم شيخي با راي قاطع همه ۹ نفر اعضاي شورا به عنوان شهردار هرسين انتخاب شد.

لازم به ذكر است پس از مسائل بوجود آمده براي مهندس قاسمي شهردار پيشين،محمد كرم شيخي به عنوان سرپرست شهرداري هرسين عهده دار امورات شهرداري شد.و امروز با راي همه اعضا ايشان به عنوان شهردار برگزيده شدند.

خاني زاده در ادامه افزود:در اين جلسه سعي بر اين شد كه به مسائل و اختلافات گذشته پرداخته نشود و بدليل اينكه وقت زيادي تا پايان اين دوره از شوراي شهر باقی نمانده تصميم بر اين شد كه با هماهنگي و وحدت بيشتري به اجراي پروژه هاي بر زمين مانده بپردازيم.

وي در ادامه بيان داشت:با توجه به اختلاف سلیقه در بین اعضای شورا، با هم اندیشی به این اجماع رسیدیم که برای همگرایی و هماهنگی، در راه پیشبرد برنامه های عمرانی . اجتماعی و در نهایت بخاطر احترام به رای شهروندان هرسین برآن شدیم شخصی که دارای اکثریت آرا شود مورد قبول تمام اعضا باشد و همه ی افراد حاضر به ایشان رای مثبت بدهند که این رویه باعث مودت و دوستی بین اعضا شود.در واقع پس از مدتی تنش و روزمرگی اعضای شورا با از خود گذشتگی برای کار گروهی به این نتیجه رسیدند ، باید از بسیاری از خواسته های انفرادی و سلیقه شخصی دست کشید حتی اگر یقین حاصل شود حق با گروه اقلیت یا اکثریت باشد که این در واقع باعث می شود بتوانیم فرهنگ کار گروهی را در خود تقویت کنیم که مصداق آن را آیه شریفه و امرهم شوری بینهم است و این فرهنگ کار گروهی باعث توسعه همه جانبه در شهر خواهد شد و این برای حل مشکلات شهر لازم است.

 

مطالب پیشنهادی

  1. عظیمی گفت:

    یکی از مهمترین دلایل پیشرفت یک شهر مردمان ان شهرند.وقتی مردم کسانی را انتخاب میکنن که انها را به سی سال قبل هدایت میکنه و منتخب منتخبین کمترین سواد فنی و عمرانی برای ترقی شهر ندارد تنهامیتوان به گذشته دلخوش بود.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار