شوراي شهر هرسين به تكاپو افتاد/پرونده آب هرسين روي ميز وزرات كشور

بیستون نیوز :

الهه رستمي:ما مدارك و مستندات گل آلودي و غير قابل شرب بودن آب شهر هرسين را به استانداري كرمانشاه برديم ولي در كمال ناباوري مهندس نيك كردار معاون عمراني استانداري مارا متهم به شبهه افكني و ايجاد جو رواني نا ارام كردند.

به گزارش خبرنگار بيستون، خانم الهه رستمي رييس شوراي اسلامي شهرستان هرسين با جمع اوري مدارك و مستنداتي از چگونگي وضعيت آب شرب شهر هرسين به وزارت كشور مراجعه و در اين خصوص پيگيري هايي را انجام دادند.

خانم رستمي در اين رابطه به خبرنگار بيستون گفت:ما مدارك و مستندات گل آلودي و غير قابل شرب بودن آب شهر هرسين را به استانداري كرمانشاه برديم ولي در كمال ناباوري مهندس نيك كردار معاون عمراني استانداري مارا متهم به شبهه افكني و ايجاد جو رواني نا ارام كردند.

وي در ادامه افزود:آنچه كه ما امروز مي بينيم حاصل پيگيري نكردن برخي از همكاران در جلسات روزهاي اول اين معضل است كه بجاي انتقاد از مسئولين امر از آنها جهت آوردن چند تانكر آب تشكر مي كردند.من بدون سياسي كاري و صادقانه تا حصول نتيجه پيگير اين قضيه خواهم بود.ما بايد در بحث سلامت مردم اختلافات درون شورا را كنار بگذاريم و يك صدا خواهان احداث يك تصفيه خانه مجهز براي شهر هرسين باشيم.

لازم به ذكر است كه برخي از اعضاي شوراي شهر به جاي تمركز بر روي حل اين معضل پس از رفت و امد هاي متوالي به استانداري اكنون به ديوان عدالت اداري كل كشور در پايتخت مراجه و با اصرار و جديت خواستار تاييد حكم انفصال از خدمت مهندس صادق قاسمي شهردار سابق هرسين هستند.اين در حالي است كه فرمانداري هرسين هنوز حكم رسمي شهرداري محمد كرم شيخي را به دليل آنچه مغايرت قانوني در نحوه عزل صادق قاسمي و نحوه انتصاب سرپرست جديد داتسته را تاييد نكرده است و اعضاي شوراي شهر به ناچار حكم سرپرستي شيخي را براي يك دوره سه ماهه ديگر تمديد كرده اند.

الهه رستمي 1 شوراي شهر هرسين به تكاپو افتاد/پرونده آب هرسين روي ميز وزرات كشور الهه رستمي 1 1 شوراي شهر هرسين به تكاپو افتاد/پرونده آب هرسين روي ميز وزرات كشور

مطالب پیشنهادی

  1. بی طرف گفت:

    امیدوارم واقعی باشه و بخاطر رضای خداوند و مردم شریف هرسین نه صرف عکس انداختن فقط.
    از ماست که بر ماست…
    نتیجه رای غلط ما هستند در انتخابات این شورا….

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار