شورای سیاست گذاری شهرستان صحنه كانديداي مورد حمايت خود را اعلام كرد

بیستون نیوز :

با توجه به اينكه شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه در حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين نامزد مورد حمايت خود را اعلام نكرده و در بيانيه شماره ۲ خود اعلام نمودند كه احزاب و تشکل های سیاسی اصلاح طلب می توانند از هر نامزدی که صلاح می دانند در این شهرستان ها حمایت نمایند .

به گزارش خبرنگار سياسي بيستون، با توجه به اينكه شورای سیاستگذاری انتخابات اصلاح طلبان استان کرمانشاه در حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين نامزد مورد حمايت خود را اعلام نكرده و در بيانيه شماره ۲ خود اعلام نمودند كه احزاب و تشکل های سیاسی اصلاح طلب می توانند از هر نامزدی که صلاح می دانند در این شهرستان ها حمایت نمایند .

لازم به ذكر است كه: شورای سیاست گذاری، متشکل از احزاب و افراد ذی نفوذ در سراسر کشور ، استانها و شهرستانها می باشد و هر گونه تصمیم گیری در مورد انتخابات توسط این شورا و از طریق سخنگوبیان اطلاع رساني می شود که در مورد حوزه کنگاور این نظر  به احزاب شهرستانها سپرده شد که دو شهرستان هرسین و صحنه  حسن سلیمانی را به عنوان كانديداي مد نظر خود معرفي كرده اند.

لذا شوراي سياستگذاري شهرستان صحنه به مانند شهرستان هرسين راسا خود اقدام به معرفي كانديداي مطلوب اين حزب نموده اند.متن بيانيه مجمع اصلاح طلبان شهرستان صحنه به شرح زير مي باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

 

شوراي سياستگذاري شهرستان صحنه  شامل گروه های مختلف پس از بحث و تبادل نظر در مورد کاندیدا های مجلس شورای اسلامی به این نتیجه رسیدند که جناب اقای حسن سلیمانی به عنوان کاندیدای مورد نظر خود انتخاب کنند.

امید است که در روز ۷ اسفند با حضور حماسی دیگر با انتخاب آقای حسن سلیمانی به عنوان نماینده مجلس شورای اسلامی در جهت آبادانی؛ ارتقا و اعتلای این حوزه ی انتخابیه و به ویژه شهرستان صحنه قدم برداریم.

با تشكر

شورای سیاست گذاری شهرستان صحنه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار