ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۷:۱۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشخوان, عناوین برگزیده > شورای شهر هرسین ، تماشاچی در انتخاب شهردار

شورای شهر هرسین ، تماشاچی در انتخاب شهردار

اکنون مردم مظلوم هرسین پس از پشت سر گذاشتن تنش ها و جنجالهای شورای چهارم با پدیده ای جدید از شورای تازه کار خود مواجه هستند و آن نداشتن ثبات در تصمیم گیری های خود است.

سرویس اجتماعی بیستون نیوز:برتری و تحمیل نظر برخی اعضای حزب اعتدال و توسعه استانداری کرمانشاه در انتخاب و تحمیل یک شهردار برای شهر هرسین در این روزها به مهمترین چالش شهرستان هرسین بدل گشته بود که گویا باانتخاب یک شهردار به این مهم دست یافتند.

در حالی که چند روز پیش اعضای شورای شهر هرسین در اولین جلسه رسمی خود و با اتفاق آرا، رای به آمدن علی محمد میری شهردار فعلی پاوه جهت تصدی پست شهرداری هرسین داده بودند ، در کمال تعجب و پس از دو روز از اتخاذ این تصمیم از خواسته خود در مقابل برخی از لابی های استانداری کرمانشاه سر تسلیم فرود آورده و رای خود را با انتخاب اسدی شهردار سابق شهرستان صحنه عوض کردند.

اکنون شورای شهر هرسین در اولین اقدام متزلزل خود رویه ای را در پیش گرفته که تصمیمات مهم خود را منوط به موافقت ضمنی فرماندار شهرستان و برخی کارمندان استانداری خواهند دید.پس از ناکامی این اشخاص در گماردن اسدی در پست شهرداری کرمانشاه با یک درجه تخفیف گزینه خود را به شورای شهر هرسین تحمیل کردند تا در انتخابات بعدی دست خالی نمانند .

برخی از منابع خبری نزدیک به دولت و حزب توسعه،کیومرث اسدی را با عناوینی پر طمطراق نظیر شهردار برتر استان شش دانگ و بی نظیر و طوماری از افتخارات معرفی میکنند.در حالی که سال گذشته احسان احمدی نصر با چند شهرک اقماری کوچک در بیستون بعنوان شهردار برتر استان و حتی نمره ای فراتر از استان کسب کرد.

اکنون مردم مظلوم هرسین پس از پشت سر گذاشتن تنش ها و جنجالهای شورای چهارم با پدیده ای جدید از شورای تازه کار خود مواجه هستند و آن نداشتن ثبات در تصمیم گیری های خود است.

باعث تاسف است که هرسین با این همه مدیر با تجربه و جوان تحصیل کرده و آشنا با علم روز،هنوز هم شهردارش باید غیر بومی و سفارشی باشد.

با این اوصاف باید منتظر ماند و میزان تاثیر نسخه از قبل پیچیده اعتدالیون استان با مهر ویزیت دکتر شاه آبادی را در نجات جسم نحیف و بی جان این شهر هزار مشکل را دید.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید