ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۵۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > شورای مهارت شهرستان هرسین برگزار شد

شورای مهارت شهرستان هرسین برگزار شد

به گزارش خبرنگار بیستون این جلسه در محل فرمانداری و با حضور امیر شاه آبادی فرماندار , داود ناصری امید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه , […]

به گزارش خبرنگار بیستون این جلسه در محل فرمانداری و با حضور امیر شاه آبادی فرماندار , داود ناصری امید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه , معاونان و مدیران این مجموعه و جمعی از مسئولین محلی شهر هرسین حضور داشتند .
در این جلسه امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی اظهار داشت : همانند دیگر شهرهای استان در شهرستان هرسین نیز بیکاری وجود دارد و بعنوان یک معضل تلقی می شود و افزایش مهارت آموزی در بین افراد جویای کار اشتغال و کارآفرینی را به همراه خواهد داشت.
وی افزود : با توجه به واقعیت های موجود و بررسی های صورت گرفته حدود ۷۰ درصد از جمعیت جویای کار ما فاقد مهارت های فنی و حرفه ای هستند و بر این اساس در جلسه امروز بررسی های لازم انجام گرفت و مصوبات خوبی هم داشتیم .
فرماندار هرسین در خصوص زمان شروع به فعالیت مرکز آموزش فنی و حرفه ای تکمیل شده خواهران این شهر عنوان کرد : در شهرستان هرسین دو مرکز آموزشی فنی و حرفه ای برادران و خواهران وجود دارد که مرکز خواهران با استفاده از اعتبارات مقام معظم رهبری و دولت تدبیر و امید تا پایان سالجاری تجهیز و شروع به فعالیت خواهد نمود.
شاه آبادی بیان کرد : در بخش دولتی آموزش فنی و حرفه ای هیچگونه وجهی دریافت نمیشود و در حوزه های اتومکانیک , جوشکاری , کابینت سازی و خیاطی امکانات و مربیان خوبی داریم که می بایست از این ظرفیت نهایت استفاده صورت گیرد .
در ادامه داود ناصری امید مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمانشاه اظهار داشت : متأسفانه تعداد زیادی از افراد جویای کار فاقد هرگونه مهارت هستند و در جلسات شورای مهارت شهرستان های استان هم راههای ارتقای فرهنگ مهارت آموزی را مورد بحث و بررسی قرار میدهیم .وی در پایان گفت : مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان هرسین را با توجه به نیازها تجهیز خواهیم کرد .

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید