ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > صدور مجوزهاي اشتغال زايي با شتاب بيشتر در هرسين

صدور مجوزهاي اشتغال زايي با شتاب بيشتر در هرسين

فرماندار شهرستان هرسين با تاكيد بر شتاب در صدور مجوزهاي اشتغال زايي اعلام كرد: مسئولان از اختيارات خود در جهت كاهش هزينه صدور اين مجوزها استفاده كنند.

 

به گزارش بيستون، ياور محمدي روز پنجشنبه در جلسه شوراي اشتغال و سرمايه گذاري هرسين در راستاي حمايت از طرح هاي اشتغالزايي و سرمايه گذاران از مسئولان خواست در صورت مرخصي يا مأموريت كارشناسان مرتبط با صدور مجوزها و استعلام هاي طرح هاي اشتغالزايي شخصاً عمل كرده و كار را به روز ديگري موكول نكنند.
وي ادامه داد: در راستاي تحقق شعار اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل مي بايست بصورت جدي از سرمايه گذاران و صاحبان طرح هاي خود اشتغالي حمايت جدي شود و از ادارات مربوطه خواست حوزه هايي كه با آنان تسهيلات تعلق مي گيرد را به مردم اطلاع رساني نمايند.
فرماندار هرسين در بخش ديگري از سخنانش گفت: تحقق و عملي شدن شعار سال جاري باعث عدم وابستگي به درآمدهاي نفتي و به نمايش گذاشتن ساير توانمندي ها خواهد شد و مي بايست ذهن هاي اقتصادي به سمت اين شعار معطوف شود.
محمدي تصريح كرد: برجسته سازي فرهنگ كار و معرفي آن در مناطق محروم باعث ايجاد فضاي كسب و كار خواهد شد و دولت تدبير و اميد نيز در حوزه توليد و توسعه واحدهاي صنعتي و توليدي فعال، نيمه فعال و راكد، فضاي جديدي را براي حمايت و عملياتي كردن شعار سالجاري و جلوگيري از ركود به وجود آورده است.
فرماندار هرسين يادآور شد: وجود آمار و اطلاعات دقيق گامي ديگر در جهت تحقق اقتصاد مقاومتي است.
اين مقام مسئول از ساكنان بافت هاي فرسوده شهر هرسين خواست براي دريافت وام كه منجر به اشتغالزايي در حوزه صنعت، توليد و نيروي كار خواهد شد به شهرداري و راه و شهرسازي مراجعه نمايند.
محمدي در پايان گفت: در سامانه ملي رصد تعداد يك هزار و ۱۹۶ نفر به منظور اشتغال ايجادي در بخش هاي خدمات، كشاورزي و… به ثبت رسيده اند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید