طرح “همیان مولا” ویژه ماه رمضان درهرسین اجرا می‌شود

بیستون نیوز :

امسال نیز مانند هر سال در ماه رمضان برای زنده نگه‌داشتن سنت حسنه حضرت علی(ع) در دستگیری از ایتام و نیازمندان، کمیته امداد طرح “همیان مولا” را اجرا کرد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بيستون، با اشاره به اینکه طرح “همیان مولا” در ماه مبارک رمضان از سوی کمیته امداد اجرا می‌شود، گفت: در راستای اجرای طرح همیان مولا در رمضان امسال کیسه های طرح همیان مولا توزیع می‌شود.
واحید ارم آبادی با تبریک حلول ماه مبارک رمضان اظهار داشت: امسال نیز مانند هر سال در ماه رمضان برای زنده نگه‌داشتن سنت حسنه حضرت علی(ع) در دستگیری از ایتام و نیازمندان، کمیته امداد طرح “همیان مولا” را اجرا کرد.
ارم آبادی با بیان اینکه احیای شب‌گردی‌های حضرت علی(ع) به منظور رساندن اطعام به فقرا و ایتام از هدف این طرح است، خاطرنشان کرد: در این طرح اقلام جمع‌آوری شده توسط مددکاران این نهاد و با همکاری معتمدین محلی بین نیازمندان توزیع می‌شود..
وی افزود: طرح همیان مولا منحصر به زمان خاصی نیست اما در ماه مبارک رمضان به لحاظ فضای معنوی و تلاش مسلمانان برای کمک به یکدیگر جهت ادای تکلیف روزه‌داری و نیز زنده نگه‌داشتن سیره ائمه اطهار(ع) در ماه رمضان به صورت پررنگ‌تر اجرا می‌شود.
که درصورت تمایل باشماره تلفن ۴۵۱۲۱۰۰۲تماس حاصل گردد.
یاواریز به شماره حساب جاری ۰۱۰۵۲۵۰۵۵۶۰۰۰نزد بانک ملی گردد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار