عاملين تيراندازي به “فريدون قنبري” دستگير شدند

بیستون نیوز :

فرمانده انتظامي شهرستان صحنه از دستگيري دو نفر از عاملين تيراندازي و مجروح نمودن فریدون قنبری کشتي گير بنام کشورمان در شهرستان صحنه خبر داد.

به گزارش بیستون فرمانده انتظامي شهرستان صحنه از دستگيري دو نفر از عاملين تيراندازي و مجروح نمودن فریدون قنبری کشتي گير بنام کشورمان در شهرستان صحنه خبر داد.
به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ فرزاد اکبري در این خصوص گفت: بدنبال اطلاعات واصله مبني بر رؤيت شدن دو نفر از متهمين اصلي حادثه تيراندازي به فريدون قنبري در خانه باغي واقع در شهرستان صحنه، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وي افزود: متهمين که از شش ماه قبل متواري و تحت تعقيب بودند توسط اکيپ پليس اطلاعات در يک عمليات غافلگيرانه دستگير و يک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ که در روز حادثه در اختيار متهمين بوده، توقيف و به يگان منتقل شدند.
به نقل از ايسنا اين مقام انتظامي تصريح کرد: پس از انجام تحقيقات لازم و بازجويي فني، متهمين به بزه انتسابي اعتراف کردند و موضوع کماکان تحت رسيدگي است.
گفتنی است: فریدون قنبری کشتی گیر ملی پوش پیشین کشورمان، آذر سال گذشته در حالی که مشغول رانندگی در خیابانهای شهر صحنه بود توسط افراد ناشناس مورد اصابت گلوله قرار گرفت که بر این اثر مجروح شده و به بیمارستان منتقل شد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار