عامل نا امنی و حمله به زنان جهرم دستگیر شد

بیستون نیوز :

بیستون نیوز: طي چند روز گذشته، حمله هايي با چاقو به ۶ خانم در جهرم (استان فارس) صورت گرفت که گفته شده ۵ نفر ازاين خانم ها دانشجو هستند.     فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان جهرم (استان فارس)…

بیستون نیوز: طي چند روز گذشته، حمله هايي با چاقو به ۶ خانم در جهرم (استان فارس) صورت گرفت که گفته شده ۵ نفر ازاين خانم ها دانشجو هستند.

 

 

فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان جهرم (استان فارس) گفت: در کمتر از ۷۲ ساعت، نیروهای امنیتی و انتظامی عاملان حمله به بانوان در جهرم را دستگیر کردند.

به گزارش عصرایران، ‘حجت الله رضایی’ شنبه شب در گفت وگو با خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی (ایرنا)، با بیان اینکه این عوامل ناامنی با تلاش نیروهای امنیتی سپاه ، اطلاعات، انتظامی، قضایی و بسیج دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان حمله به چند نفر از بانوان این شهرستان به هیچ ارگان و نهادی وابسته نیستند و ادعای رسانه های بیگانه در این ارتباط بی اساس و کذب محض است.

وی افزود: دستگیر شدگان به عمل قبیح خود اقرار کرده و در حال حاضر تحت نظارت دستگاه انتظامی و قضایی هستند.

رییس شورای تأمین شهرستان جهرم ضمن تشکر از نیروهای خدوم اطلاعاتی، انتظامی و بسیج تأکید کرد که با هرگونه ناامنی و کسانی که قصد اخلال در نظم عمومی را داشته باشند به شدت برخورد خواهیم کرد.

409491 822 عامل نا امنی  و حمله به زنان جهرم دستگیر شد

روزنامه خراسان هم به نقل از ایرنا نوشت:‌ حجت ا… رضايي سرپرست فرمانداري ويژه جهرم اظهار کرد: ضارب به عمل قبيح خود مبني بر حمله با چاقو به چند زن اقرار کرده و در حال حاضر تحت نظارت دستگاه انتظامي و قضايي است.

طي چند روز گذشته، حمله هايي با چاقو به ۶ خانم در جهرم صورت گرفت که گفته شده ۵ نفر ازاين خانم ها دانشجو هستند.

شهرستان جهرم در ۱۹۳ کیلومتری جنوب شرقی شیراز واقع شده است.

منبع/خبر گزاری جمهوری اسلامی

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار