عبدالحسين شورچه : خدمت را در همین قدم اول با احترام به قانون و تمکین از آن آغاز کنیم

بیستون نیوز :

عبدالحسين شورچه : ضمن تبریک به کاندیداهای محترمی که تایید صلاحیت شده اند و نیز دوستان دیگری که ممکن است به این جمع اضافه شوند، به عنوان خادم مردم چند نکته را از كانديداهاي محترمي كه تاييد صلاحيت شده اند ، درخواست می کنم.

 

ضمن تبریک به کاندیداهای محترمی که تایید صلاحیت شده اند و نیز دوستان دیگری که ممکن است به این جمع اضافه شوند، به عنوان خادم مردم چند نکته را از كانديداهاي تاييد صلاحيت شده درخواست می کنم.
۱- تلاش کنیم در فضای رقابتی سالم و رفاقتی پایدار زمینه انتخاباتی پرشور و مثال زدنی را در منطقه فراهم آوریم. انتخاباتی به دور از هرگونه بداخلاقی و تخریب و با کمترین هزینه های انتخاباتی و پرهیز از اسراف و زیاده روی و به دور از وعده های اجرایی. بیاییم توانایی های خودمان را صادقانه برای مردم بیان کنیم.
۲- از آنجا که هدف همه ما خدمت بهتر و بیشتر به مردم است بیایید این خدمت را در همین قدم اول با احترام به قانون و تمکین از آن آغاز کنیم.
۳- از سایر کاندیداهای محترمی که وارد رقابت شده و با عدم احراز صلاحیت و یا عدم تایید صلاحیت مواجه شده اند، درخواست دارم رفتاری قانون گرایانه داشته باشند و از مجرای قانونی اقدام کنند و زمینه را برای بد اندیشان مهیا نکنند و در راستای هدف مقدس خدمت به مردم به سایر کاندیداها در جهت بهتر برگزار شدن انتخابات کمک کنند. و من در جهت خدمت بهتر و بیشتر به مردم دست یاری به سوی آنها دراز می کنم و از نظرات و برنامه هایشان استفاده خواهم کرد.
۴- با توجه به اینکه به زودی زمان تبلیغات آغاز خواهد شد به جهت حفظ زیبایی شهرهای منطقه و نیز در جهت کم کردن زحمات شهرداری ها و نیروهای خدوم رفتگران عزیز از نصب پوستر و بنر و عکس و … بر در و دیوار شهر پرهیز کنیم چون این انتخابات هم تمام خواهد شد و از میان این جمع فقط یک نفر به عنوان نماینده همه مردم منطقه به مجلس شورای اسلامی راه خواهد یافت و آنچه باقی می ماند خاطرات رقابت خواهد بود. در جهت زیباتر شدن این خاطرات از فضاهایی که مشخص خواهد شد استفاده کنیم و به طرفدارانمان هم سفارش اکید داشته باشیم که برای زیبایی شهر اهمیت و احترام قائل باشند که این اولین قدم خدمت است.
۵- اول خودم و بعد دیگر کاندیداهای محترم را به حفظ شأن و منزلت و جایگاه هر یک از رقبای انتخاباتی سفارش میکنم و بدانیم که ما فقط در اینحا رقیب خواهیم بود و در فضای غیرانتخابات دوست و یار و همراه هم هستیم و همه ما هدف مقدش خدمت به مردم را دنبال میکنیم. بیاییم با کمک هم و با رعایت اخلاق انتخاباتی، نمونه و الگوی رقابت سالم در سطح کشور باشیم و ثابت کنیم که میشود با رعایت موازین اخلاقی و انسانی و دینی، فضای سیاسی سالمی داشت.
۶- در نهایت نسبت به انتخاب مردم اوج احترام را قائل باشیم و با تمام توان و قوا از فرد منتخب مردم حمایت کنیم و در جهت پیشبرد بهتر و بیشتر برنامه هایش یار و یاور او باشیم.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار