عبدالحسين شورچه : قانونمندی و قانون مداری شرط اول خدمت به مردم است

بیستون نیوز :

در قانون اساسی بررسی صلاحیت کاندیدای نمایندگی مجلس از وظایف شورای محترم نگهبان دانسته شده است و همه به نظر این نهاد باید احترام بگذارند.اگر هدف خدمت به مردم باشد در هر سنگری می توان این خدمت را به انجام رساند.

 

عبدالحسين شورچه در گفتگو با خبرنگار بيستون در مورد رعایت قانون و احترام به قانون اساسی گفت:همان طور که قبلا اعلام کردم رعایت قانون و احترام به قانون اساسی از ملزومات کاندیداهای نمایندگی مجلس شورای اسلامی است.
وي افزود:در قانون اساسی بررسی صلاحیت کاندیدای نمایندگی مجلس از وظایف شورای محترم نگهبان دانسته شده است و همه به نظر این نهاد باید احترام بگذارند.اگر هدف خدمت به مردم باشد در هر سنگری می توان این خدمت را به انجام رساند.
اين مدرس دانشگاه در ادامه افزود:همه کاندیداها که برنامه ای برای رفع مشکلات منطقه دارند، بعد از انتخاب نماینده توسط مردم، باید به فرد منتخب در انجام هر چه بهتر خدمتگزاری و حل مشکلات حوزه انتخابیه کمک کنند و همه دست به دست هم بدهند و با همدلی سعی در حل بزرگترین مشکل جوانان که همانا بیکاری است، داشته باشند.
اين كانديداي مجلس دهم ادامه داد: ثبت نام افراد مختلف در این دوره سبب پویایی و نشاط انتخاباتی خواهد شد و نوید انتخاباتی پرشور با درصد حضور بالای مردم خواهد داشت.اینکه افراد جوان وارد کارزار انتخاباتی شده اند حکایت از احساس مسئولیت آنها نسبت به آینده منطقه است و به این اعتماد به نفس نهایت احترام را باید گذاشت.
عبدالحسین شورچه افزود:همان طور که حضرت آقا فرمودند دشمن چشم به این انتخابات دوخته است و دنبال تحول است البته تحول به سمت دور شدن از اسلام و ما باید ضد خواست دشمن را انجام بدهیم.مقام معظم رهبری همچنین فرمودند ما هم به دنبال تحول هستیم البته تحول به سمت اسلامی تر شدن.

وي در پايان گفت:این شور و نشاط و حضور جوانان در راستای این فرمایش رهبر عزیز انقلاب است و باید به فال نیک گرفته شود.جوانان در زمان هشت ساله دفاع مقدس امتحان حسن اعتماد را به بهترین وجه قبول شدند و بدون هیچ سابقه مدیریتی بهترین اقدامات و عملیات ها را با پیروزی و افتخارآفرینی برای کشور به انجام رساندند.

مطالب پیشنهادی

  1. مجید قربانزاده گفت:

    جناب دکتر شورچه ضمن تبریک بابت تایید صلاحیت باید عرض کنم اهدافتون ستودنیه . پایدار باشید

  2. مهدی تمری نصر گفت:

    امیدوارم آقای دکتر شورچه این دوره با انتخاب دلسوزانی مثل شما،مردم شاهد تصویب قوانین مردم گرایانتری در مجلس شورای اسلامی باشند

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار