عبدالحسین شورچه : جوانان سرنوشت این انتخابات را رقم خواهند زد

بیستون نیوز :

مطرح کردن آرای جنسیتی جهت جذب آرای طیف خاصی از اقشار مردم اصلا به صلاح رشد و پیشرفت نخواهد بود و مشکلات عدیده ای به دنبال خود خواهد داشت. سرنوشت منطقه و حل مشکلات جنسیت بردار نیست و مردم بر اساس شناخت خود نسبت به کاندیداها، نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

عبدالحسین شورچه كانديداي احتمالي مجلس دهم در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار بيستون، گفت:آنانکه خود سالها در بطن مدیریت منطقه بودند علت تعطیلی و رکود اقتصادی و کارخانه ها را ضعف مدیریتی می دانند و بحث حمایت های دولتی را مطرح می کنند. حال آنکه فرصت کافی برای جذب این حمایت را داشته اند و در واقع تیشه به ریشه خود می زنند. جوانان باید این بصیرت را در سطح جامعه گسترش بدهند و این تناقض در گفتار و عمل را روشنگری کنند.

اين مدرس دانشگاه در ادامه افزود:مطرح کردن آرای جنسیتی جهت جذب آرای طیف خاصی از اقشار مردم اصلا به صلاح رشد و پیشرفت نخواهد بود و مشکلات عدیده ای به دنبال خود خواهد داشت. سرنوشت منطقه و حل مشکلات جنسیت بردار نیست و مردم بر اساس شناخت خود نسبت به کاندیداها، نماینده خود را انتخاب خواهند کرد. جوانان و تحصیل کردگان باید بر اساس شناخت خود برای معرفی هر چه بهتر کاندیداها تلاش کنند تا با حضور افراد پرانرژی و جوان و کارآمد شاهد جهش توسعه پایدار باشیم.
 
اين كانديداي كنگاوري گفت:نماینده در طول دوران چهار ساله باید به تمام شهرها و روستاهای حوزه انتخابیه اش حداقل دو بار سرکشی کرده و مستقیم و بدون واسطه مشکلات آنان را ببیند و برای برطرف کردن آن مسئولان را بسیج کند. همچنین در جذب حداکثری بودجه نهایت تلاش خود را به کار گیرد و بر نحوه هزینه شدن آن نظارت و مدیریت داشته باشد
 
عبدالحسین شورچه در ادامه اين گفتگو به خبرنگار بيستون گفت:این جوانان هستند که سرنوشت این انتخابات را رقم خواهند زد. هم با حضور پرشور خود به عنوان شخصیت حقیقی در پای صندوق رأی و هم با بصیرت و آگاهی خود به عنوان شخصیت سیاسی در جامعه و هم با معرفی ویژگیهای انتخاب درست و راهنمایی دیگران در جهت انتخاب بهترین گزینه در راستای رسالت فرهنگی و هم سوق دادن و هدایت اقشار جامعه به سوی کاندیدای متعهد و متعصب و پرانرژی در راستای وظیفه اجتماعی خود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار