عبدالحسین شورچه : وابستگی به فردی یا گروهی ندارم// وامدار مردم خواهم بود

بیستون نیوز :

عبدالحسین شورچه :تمام اموال و دارایی خود را قبل و بعد از دوران نمایندگی به مردم اعلام خواهم کرد . استفاده از استعداد بالقوه صنعت گردشگری منطقه با بهره‌مندي از متخصصین امر جهت ایجاد اشتغال،پرهیز از هزینه های گزاف تبلیغاتی، اعلام میزان هزینه ها و منبع آن به مردم را وظیفه خود می دانم.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

عبدالحسین شورچه جوانترين كانديداي حوزه انتخابيه كنگاور،صحنه و هرسين در گفتگوي اختصاصي با خبرنگار بيستون گفت:اينجانب در خانواده ای روستایی و مذهبی و از قشر کارگر به دنیا آمدم. دوران ابتدایی را در مدرسه روستای شورچه گذراندم. برای ادامه تحصیل به مدرسه راهنمایی روستای قارلق که در چهار کیلومتری زادگاهم قرار دارد رفتم. در سرما و گرما پیاده این مسافت را طی میکردیم. و در کنار درس در ایام تابستان همراه با خانواده در کارگاه تولید آجر سنتی کار میکردم. یک سال اول دوره دبیرستان را به روستای گودین (الان شهر شده است) که چهار كیلومتر با شورچه فاصله دارد رفتم و در تمام این دوران به عنوان دانش آموز ممتاز بودم.

شورچه در ادامه اين گفتگو بيان داشت:در رشته ریاضی و فیزیک انتخاب رشته کرده و دیپلم خود را در این رشته أخذ کردم. در سال ۸۱ در کنکور سراسری در رشته علوم قرآن پذیرفته شدم.
تمام اهالی روستای ما و روستاهای همجوار به شغل کارگری و تولید آجر مشغول بودند که چند سال قبل این حرفه هم تعطیل شد و خیل عظیمی از جوانان ما به جمعیت بیکار اضافه شدند و یا آواره شهرهای غربت شدند.
با توجه به اينكه فردی از قشر درد کشیده و از جنس خود مردم هستم بهتر میتوانم صدای فریاد آنها را به گوش مسئولین برسانم.
اين كانديداي جوان اظهار داشت:ضمن احترام به كانديداهاي با تجربه بايد بگويم كه جوانی و انرژی جوانی عنصر اصلی و مهمی است که نماینده باید دارا باشد تا از پیگیری مطالبات مردم خسته نشود. فردی از قشر ضعیف جامعه هستم و هیچ وابستگی به فردی یا گروهی ندارم و تنها وامدار مردم خواهم بود.
وي در مورد استفاده از قشر جوان گفت:انتخاب مشاوران جوان و متخصص در حوزه انتخابیه جزو برنامه های اصلی من بوده و سعی در گسترش تفکر جوانگرایی خواهم داشت.توجه به مسایل بانوان و فراهم کردن زمینه های رشد و بالندگی آنان در راس امور و برنامه هاي مربوط به اين قشر مظلوم جامعه خواهد بود.
وي افزود:پیگیری مطالبات عمومی مردم و تلاش برای افزایش سطح رفاه و آسایش مردم و بازگرداندن شادی و نشاط به حوزه انتخابیه را جزو لاینفک وظایف خود می دانم.
ایجاد زمینه های ایجاد اشتغال با کمک گرفتن از جوانان خلاق و خوشفکر حوزه انتخابیه را دنبال خواهم کرد. پیگیری تصویب قوانین برای اقشار ضعیف جامعه که بیشترین سود و کمترین آسیب را به این قشر زحمتکش برساند خواهم بود.
وي در مورد مسائل مالي در اين رقابتها گفت: تمام اموال و دارایی خود را قبل و بعد از دوران نمایندگی به مردم اعلام خواهم کرد . استفاده از استعداد بالقوه صنعت گردشگری منطقه با استفاده از متخصصین امر جهت ایجاد اشتغال،پرهیز از هزینه های گزاف تبلیغاتی، اعلام میزان هزینه ها و منبع آن به مردم را وظیفه خود می دانم.همچنين گزارش مستمر و متناوب فعالیت های انجام شده در دوره نمایندگی را وظیفه خود می دانم و این حق مردم است که گزارش را از زبان خود نماینده بشنوند.
برنامه بازدیدهای دوره ای از تمام شهرها و بخش ها و روستاهای حوزه انتخابیه را اجرایی خواهم کرد و به صورت مستقیم و از نزدیک مشکلات را رصد کرده و در صدد رفع آنها خواهم بود.

عبدالحسین شورچه در پايان اين گفتگوي بي پرده بيان كردند:همه کاندیداهای نمایندگی حوزه انتخابیه را به همدلی در رفع مشکلات منطقه دعوت میکنم. و در صورت موفقیت در این رقابت از نظرات و برنامه هایشان جهت پیشبرد بهتر توسعه و آبادانی حوزه انتخابیه کمک خواهم گرفت و اگر مردم شخص دیگری را برگزیدند ضمن احترام به نظر مردم و تبریک به فرد منتخب تمام تلاش خود را برای کمک به منتخب مردم به کار می گیرم.

 عبدالحسین شورچه :  وابستگی به فردی یا گروهی ندارم// وامدار مردم خواهم بود

مطالب پیشنهادی

  1. محمدی گفت:

    برادر شغلت چیه؟

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار