ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۲:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > عذرخواهی رسمی استاندار کرمانشاه از روحانیون

عذرخواهی رسمی استاندار کرمانشاه از روحانیون

استاندار کرمانشاه در مورد تمثیل بیان شده در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه پیامی صادر نمود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون، استاندار کرمانشاه در مورد تمثیل بیان شده در مراسم معارفه شهردار کرمانشاه پیامی صادر نمود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ در این پیام آمده است”

با تبریک ماه مبارک رمضان، فصل نزول انوار رحمانی بر جان های روحانی، و آرزوی قبولی طاعات و عبادات مردم شریف و توشه اندوزی از برکات این ماه عزیز؛ به استحضار می رساند در مراسم معارفه(۸/۴/۱۳۹۴) شهردار جدید کرمانشاه، با هدف تقویت و اعلام حمایت از مدیریت شهری، به تمثیلی اشاره شد که باعث تکدر خاطر برخی از عزیزان روحانی گردید.

این در حالی است که نگاهی گذرا به نوع تعامل، علاقه و ارادت به روحانیت بزرگوار و معزز در دوران حضورم در استان و نیز سوابق اینجانب در گذشته، هیچگونه تردیدی را در عشق و علاقه به علما و روحانیت بصیر باقی نمی گذارد.

مع الوصف چنانچه بیان آن تمثیل، باعث تکدر خاطر برخی از روحانیون عزیز شده است، صمیمانه پوزش طلبیده، امیدوارم این توضیحات پایانی بر سوءتفاهم ایجاد شده باشد و در این ماه پرخیر و برکت با سرلوحه قرار دادن رهنمودهای مقام عظمای ولایت و همچنین روحانیت گرانقدر استان؛ بتوانیم به شعار همدلی و همزبانی دولت و ملت جامه عمل پوشانده و در راستای توسعه استان و تحقق مطالبات مردم عزیزمان گام های مستحکم تری برداریم.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید