عزل شهردار کرمانشاه از سوی فرمانداری اعلام شد

بیستون نیوز :

استیضاح شهردار کرمانشاه در جلسه کمیته تطبیق مصوبات فرمانداری کرمانشاه مورد تأیید قرار گرفت.

به گزارش بيستون،استیضاح شهردار کرمانشاه در جلسه کمیته تطبیق مصوبات شورای شهر که عصر امروز در فرمانداری کرمانشاه برگزار شد، مورد تایید قرار گرفت.

۱۰ نفر از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه طی روزهای گذشته برای دومین بار با اکثریت آرا (دوسوم) رای به استیضاح شهردار کرمانشاه دادند و نهایتا این مصوبه شورای اسلامی شهر مورد تایید فرمانداری این شهر قرار گرفت.

 سرپرست جدید شهرداری کرمانشاه کار خود را از این لحظه تا معرفی شهردار جدید آغاز می‌کند و اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه انتخاب شهردار جدید را در دستور کار قرار می‌دهند.

شهردار سابق کرمانشاه بنا بر اعلام اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به دلیل ناکارآمدی، عزل و نصب‌های خارج از ضوابط، ضعف عملکرد، عدم پاسخ‌گویی به سئوالات اعضای شورا و اقدامات مبهم استیضاح شد و به‌دلیل قانع نشدن اعضای شورای اسلامی شهر از توضیحات شهردار، آن‌ها با اکثریت آرا بر عزل وی رأی دادند.

خبرگزاری فارس استان کرمانشاه طی هفته‌های گذشته از تصمیم اعضای شورا برای استیضاح شهردار خبر داده بود که سایت‌های غیررسمی وابسته به شهردار با اخبار سفارشی و کذب موضوع استیضاح را منتفی اعلام کرده بودند که با استیضاح شهردار صحت اخبار خبرگزاری فارس استان کرمانشاه تأیید شد.

خسرو زرافشانی، رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر کرمانشاه نیز صبح امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه گفت: روش استیضاح شهردار کرمانشاه از نظر شکلی در کمیته تطبیق فرمانداری مورد قبول قرار گرفت؛ که این خبر نیز بر روی خروجی خبرگزاری فارس قرار گرفت.

منبع:فارس

مطالب پیشنهادی

  1. هرسین گفت:

    خدارو شکر که آبروی هرسین بیشتر از این نرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار