عطر افشاني و گلباران مزار شهداي شهرستان هرسين به مناسبت هفته دولت+عکس

بیستون نیوز :

فرزندان شهدا الگوي هم نوعان خود هستند و با موفقيت و كسب مدارج بالاي در سنگري ديگر ادامه دهنده راه پداران خويشند.

به گزارش بیستون،ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين گفت هدف از برگزاري اين برنامه ها تجديد ميثاق با آرمان هاي شهداست و زنده نگه داشتن ياد آنان از وظايف ماست وي ادامه داد شهدا اسطوره هايي تكرار ناپذيرند و خانواده هاي اين عزيزان بعنوان يادگاران آنان مايه بركت و سربلندي اين ميهن اسلامي هستند.
محمدي تصريح كرد شهرستان هرسين با ۲۲۰ شهيد ، ۳۱۴ جانباز و ۳۰ آزاده سرافراز در حمايت از كيان ميهن اسلامي ، آرمان هاي امام خميني (ره) و حضور در كليه صحنه ها  دين خود را به اسلام و انقلاب ادا كرده است .
اين مقام ادامه داد دلجويي و ديدار از خانواده هاي معظم شهداء كه پرورش دهندگان شهدا بودند با حضور امام جمعه محترم و مسئولين ادارات بصورت مستمر در سطح شهر و روستاها انجام ميشود كه تجليل و تكريم آنان به نوعي ادامه راه شهداست .
فرماندار هرسين ضمن ارج نهادن به وظايف سنگين همسران شهداء از آنان بعنوان اسوه صبر و پايداري و طلايه داران و پيشگامان عرصه حجاب عفاف  ياد كرد و افزود تلاشهاي آنان در تربيت فرزندان شهدا كه يادگاران آن عزيزان هستند منحصر به فرد و ستودنيست و بعنوان رهرو حضرت زهرا(س) در ترويج فرهنگ شهادت سهم بزرگي دارند.
اين مقام ادامه داد ، ادامه مكتب سيد الشهدا (ع) تا ابد در اين كشور ادامه خواهد داشت و تا چراغ هاي هدايتي همچون حماسه كربلا ، عشق به امام حسين (ع)  و رهبر فرزانه   انقلاب وجود دارد مبارزه با ظلم و استكبار ادامه خواهد داشت .
فرماندار هرسين در پايان خاطر نشان كرد فرزندان شهدا الگوي هم نوعان خود هستند و با موفقيت و كسب مدارج بالاي در سنگري ديگر ادامه دهنده راه پداران خويشند.

DSC06596 عطر افشاني و گلباران مزار شهداي شهرستان هرسين به مناسبت هفته دولت+عکس DSC06599 عطر افشاني و گلباران مزار شهداي شهرستان هرسين به مناسبت هفته دولت+عکس

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار