عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است

بیستون نیوز :

با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه ناحیه و مسئولین شهرستان جلسه ستاد بزرگداشت ارتحال حضرت امام خميني (ره) در هرسین برگزار شد

به گزارش خبرنگار بيستون ، در اين جلسه ياور محمدي  از انقلاب اسلامي بعنوان يك انقلاب اجتماعي ، فرهنگي و سياسي كه يك نوآوري بي نظير در طول تاريخ ايران بوجود آورد ياد كرد بطوريكه مسير حركت مردم را به سمت كرامت سوق داد  و در آن زمان هيچكس به جزء حضرت امام خميني (ره ) قادر به انجام آن نبود.

وي ادامه داد: قبل از انقلاب رفتار و تفكر مردم تحت سيطره سيستم سلطه و طاغوت بود كه با پيروزي انقلاب اين جريان سمت و سوي ديگري يافت و به سوي عزت ، بزرگي و خدا محوري پيش رفت و جنگ ۸ ساله و مبارزه با استكبار و ظلم ستيزي كه هنوز هم ادامه دارد بر پايه همين نگرش است كه در نهايت باعث توانمندي كشور شده است .

محمدي تصريح كرد: عظمتي كه مردم ايران به آن دست يافته اند مرحون زحمات و تلاشهاي حضرت امام (ره) است كه بنيان هايي اساسي و مبتني بر اصول انسانيت و معنويت را در ايران بنا نهاد.

فرماندار هرسين در پايان گفت: بزرگداشت ياد و خاطره امام (ره) ، تجديد ميثاق با آرمانهاي بزرگ اين شخصيت الهي است كه مي بايست هر ساله با شكوه هرچه تمامتر انجام شود .

حجت الاسلام روح الله باقری نیز از ايام ارتحال امام (ره) بعنوان يك امر مهم و ايام الله ياد كرد و تصريح كرد: در قرآن كريم و دين ما نسبت به گراميداشت ايام الله سفارشات زيادي شده است و بزرگداشت ارتحال حضرت امام (ره) به نوعي پاسداشت ايام الله خواهد بود.

وي در پايان اظهار داشت: بزرگداشت ارتحال امام خميني (ره) باعث تقويت انقلاب و اسلام خواهد شد.

1 5 عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است 2 2 عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است 3 1 عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است 4 1 عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است 5 1 عظمتی که امروز ایران اسلامی دارد به برکت مجاهدت امام خمینی (ره) است

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار