علي رضايي : نمايندگان سنتي منطقه ، بايد خود را باز نشسته كنند/در فرودگاه بازداشت نشده‌ام

بیستون نیوز :

علي رضايي : در صورت پیروزی در انتخابات برای رفع مشكلات حوزه انتخابيه، پیگیری خط راه آهن منطقه و افتتاح آن در سال ۱۳۹۵، تلاش برای طرح لایحه ای جهت افزایش تعداد نمایندگان حوزه به دو نفر، تعامل با وزراء و دولت جهت افزایش بودجه حوزه انتخابیه، چانه زنی بر سر احداث حداقل یک یا دو کارخانه تولیدی ،بیمارستان تامین اجتماعی و طرح افزایش وام ازدواج به ده میلیون، تلاش مي‌كنم.

 

به گزارش خبرنگار بيستون،علي رضايي كانديداي مجلس دهم در حوزه انتخابيه كنگاور ، صحنه ، هرسين و بيستون در جمع مردم شهرك الزهرا بيستون گفت:نماینده باید از دو ابزار قانونگذاری و نظارت بهترین بهره وری و راندمان را داشته باشد.

این کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که در عصر روز جمعه ۱۸ دی ماه و در جمع مردم شهرک الزهراء، شهرک بیستون و سنقرآباد از بخش بیستون صحبت می کرد، پس از معرفی اجمالی خود تاکید كرد: با توجه به سابقه کاری و تخصص دانشگاهیم به بهترین شکل می توانم از دو ابزار نظارت و قانونگذاری استفاده مطلوب و آن را در راستای توسعه منطقه بكار برم.

اين نامزد انتخاباتي اظهار داشت: چندین سال است که در مجلس شورای اسلامی در سمت های مرتبط با این حوزه مشغول به خدمت هستم و تمامی موارد لازم الجمع برای یک نماینده فعال را در خود  مي بينم.

وي از جمله  ویژگی هاي خود را چنين برشمرد: قدرت تعامل، ارتباط پذیری با وزراء و کابینه، تخصص دانشگاهی مرتبط با حوزه سیاست و مدیریت، قدرت لابیگری مثبت و قدرت چانه زنی و نیز مهمترین خصوصیت را جوانی، نشاط و پویای جهت فعالیت بیشتر دانستند.

اين فعال انتخاباتي در ادامه  خود را پیرو رهبری معظم دانسته و تاکید کردند بصورت مستقل وارد صحنه رقابت شده‌ام.

همچنین این کاندیدا تحلیل جالب را در مورد علل عدم ثبت نام آقای باهنر (خود بازنشستگی) داشت، که تاکید کردند: متاسفانه این شهامت در مورد نمایندگان منطقه وجود ندارد و برخی چندین دوره است سهم انتخابات را بین خود تقسیم کرده اند و اکنون به دوران بازنشستگی رسیده اند.

رضايي تاکید کرد، به گفته یکی از مسولین ارشد بار مجلس به دوش ۲۰ نفر است که خصوصیت اصلی آنها علاوه بر تخصص، دوندگی و پويايي است و قول دادند جزء آن دسته نمایندگان پرکار باشند.

دکتر رضایی شایعه سازی های اخیر درباره خود را از جمله بازداشت در فرودگاه خارج از کشور را حرکتی ناجوانمردانه در راستای تخریب دانسته و اظهار داشتند اینگونه شایعه سازی ها هیچ خللی در انتخاب اصلح مردم نخواهد گذاشت.

در پایان بحث ایشان بر مشکلات مردم منطقه متمرکز شد و بیان نمود تلاش خود را در صورت پیروزی در انتخابات برای رفع آنان از جمله پیگیری خط راه آهن منطقه و افتتاح آن در سال ۱۳۹۵، تلاش برای طرح لایحه ای جهت افزایش تعداد نمایندگان حوزه به دو نفر، تعامل با وزراء و دولت جهت افزایش بودجه حوزه انتخابیه، چانه زنی بر سر احداث حداقل یک یا دو کارخانه تولیدی و بیمارستان تامین اجتماعی و طرح افزایش وام ازدواج به ده میلیون و … خواهد نمود..

در پایان جلسات نیز حاضرین سوالاتی را داشتند که بیشتر آنان متمرکز بر معضل بیکاری و عدم توجه مسولین کارخانجاتی نظیر قند و پتروشیمی بیستون در جذب کارگران بومی بود.

ایشان همچنین مواضع خود رانسبت به دولت بیان داشتند و تاکید نمودند دارای سابقه دوستی با اکثر وزراء دولت می باشند.

مطالب پیشنهادی

 1. یک حقوق دان گفت:

  آقای رضایی عزیز در خواب تشریف دارند. به موجب قانون اساسی هر ۲۰ سال به ازای افزایش هر یک میلیون نفر جمعیت یک نماینده اضافه می شه ایشان چگونه می توانند قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران را زیر پا بگذارند و حرف ها و اعمالی خلاف قانون اساسی مطرح کنند کسی که بنیان تبلیغاتش با دروغ است نمی تواند با مردم صادق باشد.
  ایشان دانشجوی دکترا هستند و در حال حاضر هیچ سمت دولتی ندارند .در زمان احمدی نژاد در بنیاد شهید کار می کردند . اگر درست می گویند احکام انتصاب و مدرک دکترایش را ارایه دهند

 2. محمد گفت:

  اصلا موافق نظرات آقای رضایی نیستم تجربه نمایندگی و قانونگذاری و ارتباط و تعامل با وزرا در این دوره حساس بسیار مهم است که کاندیداهای باتجربه آن را دارا هستند . آقای رضایی فقط به چند تحقیق و مقاله علمی و تحصیلات دانشگاهی میبالند . ایشان خود را بازرس ویژه رئیس جمهور اعلام میکنند در حلیکه این عنوان مربوط به رئیس جمهور سابق بوده و ایشان با عوام فریبی و استفاده از سادگی برخی از مردم در مجالس خود تلفنی با جواد ظریف و دیگر وزرا صحبت می کند که قطعا فریبی بیش نیست و اینکه ایشان تمام مسیر جاده ها و اماکن عمومی رابا شعار های خود تخریب نموده و اصلا توجهی به آبادانی این منطقه ندارد . و ادعای جوانی صرفا تعیین کننده شرایط نمایندگی نیست.

 3. محمد گفت:

  اصلا موافق نظرات آقای رضایی نیستم تجربه نمایندگی و قانونگذاری و ارتباط و تعامل با وزرا در این دوره حساس بسیار مهم است که کاندیداهای باتجربه آن را دارا هستند . آقای رضایی فقط به چند تحقیق و مقاله علمی و تحصیلات دانشگاهی میبالند . ایشان خود را بازرس ویژه رئیس جمهور اعلام میکنند در حالیکه این عنوان مربوط به رئیس جمهور سابق بوده و ایشان با عوام فریبی و استفاده از سادگی برخی از مردم در مجالس خود تلفنی با جواد ظریف و دیگر وزرا صحبت می کند که قطعا فریبی بیش نیست و اینکه ایشان تمام مسیر جاده ها و اماکن عمومی رابا شعار های خود تخریب نموده و اصلا توجهی به آبادانی این منطقه ندارد . و ادعای جوانی صرفا تعیین کننده شرایط نمایندگی نیست.

 4. ناظمی گفت:

  ایشان در صحبتا و جلساتش یا رقبا رو تخریب میکنه یا قول الکی میده.

 5. **لک** گفت:

  شماهایی که میگید مدرکشونگرفته همین تهمت رو هم در انتخابات نهم به ایشان زدن و ادکتر رضایی مستندات مدارکشو به شورای نگهبان تحویل دادن اگر مدارکش مشکل داشت شورای نگهبان ایشون رو رد صلاحیت می کردند
  این نمایندههای دیگه هستند با دروغ و وعده هایی از قبیل دادن وام ۵۰ میلیونی و مجوز حفر چاههای غیر مجاز و کار برای تمامی جوانان بیکار مردم ساده ما رو فریب میدنتازه اسامی لیسناس های بیکار هم مینویسن تا بعد انتخابات همه رو سر کار ببرن ولی مطمئن باشید این بار مردم تصمیم خودشونو گرفتن و دکتر رضایی رو به مجلس میفرستن

 6. یک حقوق دان گفت:

  زهی خیال باطل.
  آقای علی صفر رضایی خوب می داند چگونه مردم را بفریبد. یار غار احمدی نژاد و مشایی و جریان انحرافی
  حالا مشاور عالی و دوست رئیس جمهور اصلاح طلب و وزرایش شده است.
  مردم بیارند و تحصیل کرده و فرق دروغ و نیرنگ رو خوب می فهمند.
  در دوره دکترا هر کسی امتحان جامع را داده باشد می تواند از لفظ دکتر استفاده کند ولی این به معنی داشتن دکتری تخصصی نیست

 7. ramin azadpoor گفت:

  ﮊﺍﭘﻨﯽﻫﺎ ﺿﺮﺏﺍﻟﻤﺜﻞ ﺟﺎﻟﺒﯽ ﺩﺍﺭﻧﺪ . ﻣﯽﮔﻮﯾﻨﺪ :
  ﺍﮔﺮ ﻓﺮﯾﺎﺩ ﺑﺰﻧﯽ ﺑﻪ ﺻﺪﺍﯾﺖ ﮔﻮﺵ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ
  ﻭ ﺍﮔﺮ ﺁﺭﺍﻡ ﺑﮕﻮﯾﯽ ﺑﻪ ﺣﺮﻓﺖ ﮔﻮﺵ ﻣﯽﺩﻫﻨﺪ !

  ﻗﺪﺭﺕ ﮐﻠﻤﺎﺗﺖ ﺭﺍ ﺑﺎﻻ ﺑﺒﺮ ﻧﻪ ﺻﺪﺍﯾﺖ ﺭﺍ !
  ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﺷﺪ ﮔﻞ ﻫﺎ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻧﻪ ﺭﻋﺪ ﻭ ﺑﺮﻕ

 8. وحید گفت:

  اقای به ظاهر حقوق دان خداوکیلی حرفاتون خیلی خجالت اوره واقعا واستون متاسفم

 9. وحید گفت:

  : ﺁﻧﻬﺎﯾﯿﮑﻪ ﺑﻌﺪﺍﺯ ۴ ﺳﺎﻝ ﻓﺮﺍﻣﻮﺷﯽ ﻭﻋﺪﻩ ﻫﺎﯼ ﺳﺮﺧﺮﻣﻦ
  ﺧﻮﺩ،ﻗﺼﺪ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﻣﺠﺪﺩﺍ ﺑﺎ ﺗﺮﻓﻨﺪﻫﺎﯼ ﻧﺦ ﻧﻤﺎ ﺷﺪﻩ ﺁﺭﺍﯼ ﻣﺮﺩﻡ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺳﺒﺪ
  ﺧﻮﺩ ﻗﺮﺍﺭ ﺩﻫﻨﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺣﺎﻓﻈﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﻗﻮﯼ ﺗﺮ ﻭ ﺩﻗﯿﻖ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺁﻥ
  ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺘﻮﺍﻥ ﺑﺎﺭﺩﯾﮕﺮ ﻧﻈﺮﺳﯿﺎﺳﯽ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺧﻮﺩ ﺟﻠﺐ ﻭ ﺟﺬﺏ ﮐﺮﺩ .
  : ﻇﺎﻫﺮﺍ ﺑﺮﺧﯽ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺁﻗﺎﯾﺎﻥ ﺩﭼﺎﺭ ﺁﻟﺰﺍﯾﻤﺮ
  ﺳﯿﺎﺳﯽ ﺷﺪﻩ ﺍﻧﺪ ﻭ ﻓﮑﺮ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﭼﻮﻥ ﻣﺮﺩﻡ ﺑﺮﻋﮑﺲ ﺁﻧﺎﻥ ﻫﻤﻪ ﺭﻭﺯﻩ ﺑﺎ
  ﻫﺰﺍﺭﻭ ﯾﮏ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﻌﯿﺸﺘﯽ ﻭ ﺍﻗﺘﺼﺎﺩﯼ ﺩﺳﺖ ﺑﻪ ﮔﺮﯾﺒﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ،ﺑﻨﺎﺑﺮﺍﯾﻦ
  ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺷﯿﻔﺘﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯼ ﻗﺸﻨﮓ ﺁﻧﻬﺎ ﻣﯽ ﺷﻮﻧﺪ ﻭ ﺍﻗﺒﺎﻝ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﺑﺎﺭﺩﯾﮕﺮ
  ﺑﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺗﻌﻠﻖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﮔﺮﻓﺖ..
  زنده باد دکتر علی رضایی
  جوانی بسیار فرهیخته-با اخلاق-با تجربه-بسیار کارامد و توانمند در حل مشکلات شهر و مردم

 10. مدرس دانشگاه گفت:

  با سلام. آقایان ایشان گفتند تلاش ای مردم تلاش در جهت افزایش تعداد نمایندگان به دو نفر، اونم تاکید کرد بعد از ۱۰ سال عملی میشه. ایشان گفتند رایزنی و چانه زنی بر سر احداث بیمارستان. این کجاش قوله و فریب مردمه. این کاندیدا گفتند رایزنی مهمترین اصل یک نماینده است.

 11. وحید نظری گفت:

  ???آشنایی بیشتر با جناب
  ❤️دکتر علی رضایی❤️:
  جوانی خوش سیما و خوش بیان و بسیار جذاب ،همراه با کوله باری از تجربه در سمت های مختلف دولتی.

  این خلاصه ایست از بیوگرافی اجتماعی ، کاندیدای محبوب و مردمی، و بسیار با برنامه این دوره از انتخابات در حوزه کنگاور ،صحنه و هرسین….

  دکتر علی رضائی ،به اعتقاد بسیاری از سیاسیون و اهالی انتخابات ،میتواند حداکثر آرا این حوزه انتخابیه را بدست آورد…

  جوانی تحصیلکرده و بسیار اجتماعی از دیار هرسین، که با آمادگی لازم پا به صحنه انتخابات گذاشته است… وهمچنین با کار منظم و تشکیلاتی که انجام میدهد در اندک زمانی نام خود را بر سر زبان ها انداخته و گام اول برای پیروزی همین است.

  کوله باری از سمت های مختلف دولتی و اجرائی در سطح ملی و مدارک تحصیلی عالی ، وجه تمایز او با دیگر کاندیداهاست.

  البته در این وادی و با وجود رقبای سرسخت و ذی نفوذ در این حوزه مطمئنا ایشان راه بسیار سختی پیش رو دارند ،که برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روزافزون و نیکبختی و ✌پبروزی✌در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی را داریم…
  آنجا که با صراحت و صداقت اهداف ورود خود به عرصه انتخابات را این چنین بیان میکند:

  ۱.سرباز بی چون و چرای ولایت

  ۲.پشتیبان قانون اساسی این میثاق ملی ایرانیان

  ۳.دفاع از ارزش ها

  ۴ .خدمت به خلق

  مطمئنا کامل ترین منشور برای یک نماینده که هم تعهد و هم تخصص در آن لحاظ شده باشد همین است…???????

 12. v.nazari گفت:

  براستی چرا ❤️دکتر علی رضایی❤️!؟!؟

  ۱- ارتباط مستمر و صادقانه با مردم.

  ۲- ولایت مدار، متدین، متخصص، جوان، با برنامه و مردمی.

  ۳- مدافع اسلام ناب، مطیع امر رهبری و مخالف هر خط و جریان انحرافی.

  ۴- داشتن روحیه ساده زیستی، صداقت در گفتار.

  ۵- معتقد به بکارگیری مدیران صالح، قوی و کارآمد با اولویت مدیران بومی.

  ۶- معتقد به مبارزه قاطع با فقر و فساد و تبعیض.

  ۷- قدرت چانه زنی بالا

  ۸- توانایی بالا جهت جذب بودجه و اعتبار

  ۹- روابط عمومی قوی با مدیران ارشد کشوری

  ۱۰- پرهیز از روحیه محافظه کاری و شجاعت در بیان مسائل و مشکلات مردم در سطح استانی و ملی

  ۱۱- مخالف کانون های قدرت و ثروت و ویژه خواری

  ۱۲- آشنایی کامل با مشکلات، تنگناها و موانع توسعه حوزه انتخابیه با توجه به ۲۵ سال سابقه فعالیت

  ۱۳- عدم استفاده از شیوه های غیر اخلاقی از قبیل شایعه پراکنی، تخریب، سوء استفاده از بیت المال و اموال عمومی، توزیع پول و کالا و …

  ۱۴- استفاده از روش های تبلیغاتی سالم و کم هزینه در راستای فرهنگ سازی انتخاباتی بر پایه ارزش های اسلامی و انقلابی.

  ۱۵- اعتقاد راسخ به این فرموده مقام معظم رهبری که نماینده نباید در دوران نمایندگی دنبال امتیاز و منفعتی برای خود باشد.

  ۱۶- تلاش پیگیر و خستگی ناپذیر در جهت خدمت¬ رسانی به مردم.

  ۱۷- توانایی بالا جهت پیشنهاد طرح های ملی و کشوری ماندگار با محوریت حوزه انتخابیه.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار