ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / پیشخوان, عناوین برگزیده > عملیات اجرایی تصفیه خانه غیرمتعارف آب شرب شهرهرسین+ عکس

عملیات اجرایی تصفیه خانه غیرمتعارف آب شرب شهرهرسین+ عکس

آنچنان که مهندس علیخانی پیمانکار این پروژه اعلام کرده است ، بازه زمانی که برای تحویل نهایی این پروژه در نظر گرفته شده است بین ۴ تا ۶ ماه است و مبلغ ۴ میلیارد هم در مرحله نخست در اختیار پیمانکار قرار گرفته است که کار روند سریعتری بخود بگیرد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، صبح فردا یکشنبه ساعت ۱۰ باحضور مسئولین استانی و شهرستان کلنگ تصفیه خانه آب شرب شهر هرسین به زمین خواهد خورد.

خانم الهه رستمی رییس شورای اسلامی شهرستان در گفتگو با خبرنگار بیستون با بیان این مطلب افزود:این تصفیه خانه نامتعارف ظرفیت حدود ۲۰۰ لیتر آب در ثانیه بصورت اتوماتیک و بدون دخالت نیروی انسانی را دارا می باشد.

رستمی در ادامه افزود: آنچنان که مهندس علیخانی پیمانکار این پروژه اعلام کرده است ، بازه زمانی که برای تحویل نهایی این پروژه در نظر گرفته شده است بین ۴ تا ۶ ماه است و مبلغ ۴ میلیارد هم در مرحله نخست در اختیار پیمانکار قرار گرفته است که کار روند سریعتری بخود بگیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر هرسین در ادامه بیان داشت:نهایی شدن این پروژه نشان داد که عزم و خواست مردم در رفع مشکلات این شهر محروم حرف اول را می زند و در این بین جا دارد از زحمات آقای سلیمانی نماینده مردم در مجلس و فرماندار، مسئولین آبفا و نیز پیگیری های دلسوزانه امام جمعه محترم تشکر نماییم.

امیدواریم این پروژه آغاز راهی برای رفع دیگرمحرومیتهای این شهر باشد.پروژه پارک شهر و جاده هرسین به پلیس راه از دیگر مواردی است که باید حتما پیگیری شود و من چه در قامت یک عضو شورا و چه بعنوان یک شهروند همیشه پیگیر مطالبات مردم در چارچوب قانون هستم و مطمئنم که به نتیجه مطلوب خواهیم رسید.

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید