غرق شدن پسربچه ۱۱ ساله در رودخانه گاماسیاب

بیستون نیوز :

صبح امروز سیزدهم فروردین۹۵ خبر غرق شدن یک پسر بچه در رودخانه گاماسیاب به هلال احمر گزارش شد که نیروهای این مرکز سریعا به محل حادثه حضور پیدا کردند.

به گزارش بیستون رییس جمعیت هلال احمر کنگاور از غرق شدن پسر بچه ۱۱ ساله در رودخانه گاماسیاب خبر داد و گفت: عملیات نجات با حضور نجاتگران و غواص نامی کشوری ادامه دارد.
اکبر جمالی رییس جمعیت هلال احمر گفت: متاسفانه صبح امروز سیزدهم فروردین۹۵ خبر غرق شدن یک پسر بچه در رودخانه گاماسیاب به هلال احمر گزارش شد که نیروهای این مرکز سریعا به محل حادثه حضور پیدا کردند.
وی گفت: غریق “محمد امین ظهرابی” پسر بچه ۱۱ ساله اهل قره بناس؛ ساکن کنگاور می باشد، این پسر بچه روز سیزهم فروردین همراه با خانواده خود در حاشیه رودخانه گاماسیاب در حال بازی کردن بود و زمانی که توپ بازی وی داخل رودخانه پرت میشود با نزدیک شدن به کناره رودخانه؛به علت شدت جریان آب فرصت بیرون آمدن پیدا نکرده و غرق می شود.

جمالی ادامه داد: عملیات جستجو و نجات با حضور غواص نامی کشوری “جناب آقای بهمن پرورش” و نجاتگران جمعیت هلال احمر کنگاور با حضور معاون محترم فرماندار و بنده آغاز شد؛ اما به علت شرایط بد محیطی و شدت جریان و سردی آب عملیات تجسس وپیدا نمودن فرد غریق به کندی پیش رفت و هنوز موفق به پیدا کردن پسر بچه نشدیم.
بهمن پرورش غواص نامی کشوری نیز به خبرنگار آفتاب کنگاور گفت: ممکن است عملیات جستجو به طولانی شود و از بستگان غریق خواهشمندم تا زمان پیدایش صبور باشند و جوانان در برخورد با این حادثه احساسی برخورد ننمایند.

منبع: آفتاب کنگاور

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار