فرماندار جديد شهرستان هرسين معارفه مي شود

بیستون نیوز :

يك خواهر و برادر سكان فرمانداري و بخشداري شهرستان هرسين و بخش مركزي اين شهرستان را بر عهده خواهند گرفت.

يك منبع آگاه به خبرنگار پايگاه خبري تحليلي بيستون گفت:به احتمال زياد اوايل هفته آينده مراسم معارفه فرماندار جديد شهرستان هرسين انجام مي شود.

اين در حالي است كه يك خواهر و برادر سكان فرمانداري و بخشداري شهرستان هرسين و بخش مركزي اين شهرستان را بر عهده خواهند گرفت.

اين منبع آگاه همچنين بيان داشت: شريف خسروي به عنوان فرماندار جديد هرسين در يكي از روزهاي هفته پيش رو معرفي و ياور محمدي با پست فرمانداري هرسين خداحافظي خواهد كرد. احتمالا محمدي به عنوان فرماندار شهرستان سنقر و كليايي معرفي خواهد شد.

شريف خسروي اصالتا اهل شهرستان هرسين و در چند سال گذشته به عنوان يك فرماندار موفق در كنگاور مشغول به خدمت بوده است.وي برادر آذر خسروي،بخشدار كنوني بخش مركزي هرسين نيز هست.

با توجه به قاطعيت و درايت خسروي ، اميد آن مي رود كه مسائل و مشكلات عديده اي كه شهر هرسين گريبانگير آن است، از جمله ركود و بيكاري ، پيگيري و به سرانجام رساندن مشكل آب شرب و اختلافات دروني شوراي شهر هرسين و شهرداري ، مشكل ميدان دام زنده و اختلافات چوبداران اين شهر و …را به گونه اي در خور حل نمايد.

مطالب پیشنهادی

  1. هرسینی گفت:

    سلام.متاسفانه فرماندار فعلی که تا چند روز دیگه انشاله فرماندار نیستن هیچ قدم خیری برای شهر برنداشتن.زندگیشون در محل کار و جلوی دوربین خلاصه شده بود و بس.گر چه یک سیاستمدار خوب بودن و خوب بلد بودن چطور با سیاست همه رو موافق خودشون نگه دارن.خانم خسروی هم که فقط در پشت عینکشون خلاص ه شدن.خدا کنه برادراشان قدم خیری برای شهر بردارن.ولی خدا رو شکر بالاخره فرماندار رفتنی شد.

  2. هرسین کارگر شهرداری گفت:

    سلیمانی گفته باعملش فرق میکنه یادمه میگفت رای که بیارم خسروی را عزل میکنم چون هم طرفدار احمدی وهم نیروی وزارت کشور نیست ……ولی الان برعکس عمل میکنه …….کجای رضایی ……………

  3. هرسینی گفت:

    ما فرماندار منصوب وحید اجمدی نمیخوایم.

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار