ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : یکشنبه, ۱ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۹:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > فرماندار هرسین : آب شرب هرسین پاک است/ مردم به شایعات توجه نکنند

فرماندار هرسین : آب شرب هرسین پاک است/ مردم به شایعات توجه نکنند

فرماندار هرسین با رد شایعات مطرح شده در خصوص آلودگی آب شرب این شهر گفت: براساس آزمایش های گرفته شده توسط معاونت کنترل کیفیت آب استان کرمانشاه، آب شرب شهر هرسین پاک است و مردم می توانند با اطمینان خاطر از آن استفاده کنند.

به گزارش بیستون یاور محمدی آزمایش های لازم از سوی شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی و معاونت کنترل کیفیت آب استان کرمانشاه مبنی بر سالم بودن آب شرب شهر هرسین صورت گرفته که عاری از هرگونه آلودگی شیمیایی و یا میکروبی است.

وی تاکید کرد: صاحبنظران و اقشار مختلف مردم می توانند با هماهنگی اداره آبفای هرسین از سیستم تصفیه خانه این شهر بازدید کنند.
محمدی تصریح کرد: کاهش فشار و قطعی آب فقط در بعضی از مناطق شهر وجود داشته که با استفاده از تانکرهای آبرسانی سیار به آنان خدمات لازم ارائه شد.
فرماندار هرسین با انتقاد از پوشش خبری نادرست بعضی از سایت های خبری اظهار کرد:متأسفانه موضوع آبرسانی توسط سایت های مخالف دولت به گونه دیگری انعکاس داده شد که با تزریق نا امیدی و بدبینی و انتشار تصویری که شهروندی مشغول برداشت آب از چشمه ای بود، سعی در بحرانی جلوه دادن اوضاع شهرستان را داشتند، غافل از اینکه چشمه مذکور در محل سراب هرسین که تأمین کننده آب اصلی شهر است قرار دارد.
محمدی خاطرنشان کرد : برنامه ریزی های لازم برای انتقال آب از چاه های آب جانمایی شده حاشیه رودخانه گاماسیاب، به شهر هرسین به طول ۲۴ کیلومتر انجام شده که با توجه به کمبود اعتبار محقق نشده است.
وی ابراز امیدواری کرد که در سفر رئیس جمهوری به استان کرمانشاه، این موضوع بصورت جدی و تا حصول نتیجه پیگری شود.

به گزارش بیستون و به نقل از سایت خبری آفتاب کرمانشاه لازم به ذکر است که که شایعه غرق شدن خانمی در منبع آب شرب این شهرستان کذب است و فقط بر اساس حدس و گمان خانواتده نامبرده مبنی بر تهدیدات و گفته های قبلی شخص مفقود شده در جمع خانواده خود را در حوزچه پایین دستی چشمه سراب هرسین انداخته باشد نه منبع آب شرب این شهرستان زیرا هیچ گونه دسترسی به این منبع های اب این شهرستان وجود ندارد.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید