فرماندار هرسين : آب شرب هرسين پاك است/ مردم به شايعات توجه نكنند

بیستون نیوز :

فرماندار هرسين با رد شايعات مطرح شده در خصوص آلودگي آب شرب اين شهر گفت: براساس آزمايش هاي گرفته شده توسط معاونت كنترل كيفيت آب استان كرمانشاه، آب شرب شهر هرسين پاك است و مردم مي توانند با اطمينان خاطر از آن استفاده كنند.

به گزارش بیستون ياور محمدي آزمايش هاي لازم از سوي شبكه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشكي و معاونت كنترل كيفيت آب استان كرمانشاه مبني بر سالم بودن آب شرب شهر هرسين صورت گرفته كه عاري از هرگونه آلودگي شيميايي و يا ميكروبي است.

وي تاكيد كرد: صاحبنظران و اقشار مختلف مردم مي توانند با هماهنگي اداره آبفاي هرسين از سيستم تصفيه خانه اين شهر بازديد كنند.
محمدي تصريح كرد: كاهش فشار و قطعي آب فقط در بعضي از مناطق شهر وجود داشته كه با استفاده از تانكرهاي آبرساني سيار به آنان خدمات لازم ارائه شد.
فرماندار هرسين با انتقاد از پوشش خبري نادرست بعضي از سايت هاي خبري اظهار كرد:متأسفانه موضوع آبرساني توسط سايت هاي مخالف دولت به گونه ديگري انعكاس داده شد كه با تزريق نا اميدي و بدبيني و انتشار تصويري كه شهروندي مشغول برداشت آب از چشمه اي بود، سعي در بحراني جلوه دادن اوضاع شهرستان را داشتند، غافل از اينكه چشمه مذكور در محل سراب هرسين كه تأمين كننده آب اصلي شهر است قرار دارد.
محمدي خاطرنشان كرد : برنامه ريزي هاي لازم براي انتقال آب از چاه هاي آب جانمايي شده حاشيه رودخانه گاماسياب، به شهر هرسين به طول ۲۴ كيلومتر انجام شده كه با توجه به كمبود اعتبار محقق نشده است.
وي ابراز اميدواري كرد كه در سفر رئيس جمهوري به استان كرمانشاه، اين موضوع بصورت جدي و تا حصول نتيجه پيگري شود.

به گزارش بیستون و به نقل از سايت خبري آفتاب كرمانشاه لازم به ذكر است كه كه شايعه غرق شدن خانمي در منبع آب شرب اين شهرستان كذب است و فقط بر اساس حدس و گمان خانواتده نامبرده مبني بر تهديدات و گفته هاي قبلي شخص مفقود شده در جمع خانواده خود را در حوزچه پايين دستي چشمه سراب هرسين انداخته باشد نه منبع آب شرب اين شهرستان زيرا هيچ گونه دسترسي به اين منبع هاي اب اين شهرستان وجود ندارد.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار