فرماندار هرسين : انتخابات نماد قدرت و اقتدار مردم ايران است

بیستون نیوز :

امام جمعه و فرماندار هرسين در اولين ساعات شروع انتخابات دهمين دوره مجلس شوراي اسلامي و پنجمين دوره مجلس خبرگان رهبري آراء خود را به صندوق انداختند.

به گزارش خبرنگار بيستون،ياور محمدي فرماندار شهرستان هرسين از حضور آگاهانه ، پرشور و توأم با عقلانيت مردم هرسين در ساعات اوليه شروع انتخابات و در پاي صندوق هاي أخذ رأي بعنوان خلق حماسه اي ديگر ياد كرد و گفت شهروندان هرسين بارديگر حضور گسترده و حماسي خود را در حمايت از دستاوردهاي انقلاب و امام راحل (ره) تثبيت خواهند كرد.
محمدي تصريح كرد امروز تمام رسانه هاي خبري جهان با برنامه ريزي ها از پيش تعيين شده انتخابات امروز را رصد ميكنند و در پي بهره برداري و انعكاس منفي آن براي جهانيان هستند ولي به حول و قوه الهي مردم با حضور گسترده خود تجلي بخش آرمان هاي انقلاب و خنثي كننده توطئه هاي آنان خواهند بود.
وي اظهار داشت مسئولين هميشه نظاره گر حضور پرشور و با شكوه توأم با آگاهي و عقلانيت مردم در انتخابات بوده اند اما حضور انتخابات امسال باشكوهتر به نظر ميرسد.
فرماندار هرسين افزود با توجه به وجود گروههاي سياسي مختلف و تنوع نظرات و ديدگاههاي سياسي مختلف در كشور همه علاقمند به حضور گسترده و پرشور در انتخابات هستند و اين امر نشان دهنده اولويت داشتن منافع ملي و اقتدار ملي بر همه اولويت هاي شخصي و درون سازماني اين گروهها مي باشد كه توسط آنان بعنوان يك هدف پذيرفته شده است .
در ادامه حجت الاسلام باقري امام جمعه هرسين طي سخناني از انتخابات بعنوان يك وظيفه شرعي ياد كرد و گفت مردم يكبار ديگر با حضور پرشور خود حمايت از آرمان هاي انقلاب و ولايت فقيه را به جهانيان نشان خواهند داد و يقيناً بازنده اصلي اين عرصه استكبار جهاني خواهد بود .

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار