ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۰۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > میزان تعهد درجهت ایجاد اشتغال شهرستان در سالجاری چند نفر است؟

میزان تعهد درجهت ایجاد اشتغال شهرستان در سالجاری چند نفر است؟

برنامه ریزی بر روی جامعه هدف در راستای ایجاد اشتغال با پشتیبانی قوی و وجود بازاری بدور از هرگونه تلاطم و فراز و نشیب باعث تشویق آحاد مردم به سمت اشتغال زایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون، یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین در جلسه کمیته اشتغال و سرمایه گذاری این شهر گفت: ایجاد اشتغال در رده های پایین و گسترده اجتماع از مهمترین برنامه های دولت یازدهم است و همچنین کمک به راه اندازی واحدهای صنعتی و تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل از دیگر امداد های دولت تدبیر و امید در راستای حمایت از اشتغال است .
DSC06142
فرماندار هرسین :فضای اجتماعی سالم باعث تشویق جوانان به سمت ایجاد اشتغال خواهد شد .
وی افزود، فضای اجتماعی سالم باعث تشویق جوانان به سمت ایجاد اشتغال خواهد شد .
فرماندار هرسین تصریح کرد ایجاد تعاونی ها با شاخه های کاری متنوع در راستای  اشتغال بسیار موثر است و کسانی که بدنبال سرمایه گذاری وسیع با هدف ایجاد درآمد برای خود هستند با ایجاد تعاونی علاوه رسیدن به هدف خود باعث اشتغالزایی افراد زیادی خواهند شد و از لحاظ اقتصادی نیز برای کشور و جامعه مفید هستند .
محمدی تصریح کرد حرفه آموزی برای بیکاران جویای کار برگ برنده ایست برای ورود سریع آنان به بازار کار و اشتغال و ایشان توصیه کردند که همه جوانان سعی کنند همراه تحصیل ، حرفه ای را بی آموزند زیرا برای زندگی شخصی آنان نیز مفید است .
این مقام مسئول در ادامه ذکر کرد نظارت بر عملکرد تعاونی ها و دریافت کنندگان وام های اشتغالزایی باید بصورت مستمر توسط دستگاههای مربوطه صورت گیرد و ادارات نیز زمان بروکراسی مربوط به ایجاد اشتغال را به حداقل برسانند .
فرماندار هرسین در پایان گفت میزان تعهد شهرستان در جهت  ایجاد اشتغال در سالجاری ۱۸۶۳ نفر است .

نظرات شما

    باسلام وعرض ادب واحترام خدمت جناب محمدی.فرمایشات شما درست،به فرض همه آموزشهای فنی واشتغالزا هم دیدند،اما مگه اشتغالزایی بدون سرمایه گذاری میشه؟؟؟بله،مگراشتغالهای کاذب مثل آمارهای دوران محمود احمدی نژاد از اشتغال جوانان. این شهر در گذشته فرماندارانی داشته که تشویق شدن از سمت دولت بخاطر جذب نکردن بودجه برای شهرستان،بیکاری این شهر تا نماینده ای مردمی ودلسوز برای جذب بودجه در مجلس نداشته باشه بی فایدست وحل نشدنی ..اشتغال واقعی بی سرمایه گذاری محاله

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید