ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۶:۵۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > فرماندار هرسین: رعایت حقوق شهروندی در افراد کتابخوان بیشتر مشاهده می شود

فرماندار هرسین: رعایت حقوق شهروندی در افراد کتابخوان بیشتر مشاهده می شود

فرماندار هرسین گفت: رعایت اصول زندگی اجتماعی و شهروندی در افراد کتابخوان و کسانی که سطح مطالعه بالایی دارند بیشتر مشاهده می شود و این افراد در شکل گیری تعاملات سازنده و ایجاد هم نوایی و هم صدایی در فضای جامعه سهم بزرگی دارند.

به گزارش خبرنگار بيستون ، یاور محمدی روز یکشنبه در انجمن کتابخانه های هرسین افزود: مردم باید بپذیرند که جامعه نیازمند تغییر است و مطالعه کتاب های متنوع باعث وقوع تحولات مختلف در جامعه و حرکت به سمت نظم پذیری و رعایت هنجارها خواهد شد.
وی تصریح کرد: دسترسی نداشتن فیزیکی به کتاب شاید مهمترین دغدغه مردم در مطالعه باشد لذا استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای دسترسی آسان و ارزان به کتاب و حمایت از حقوق نویسندگان و ناشران می تواند مؤثر باشد.
محمدی در پایان عنوان کرد: متأسفانه بیشتر فعالیت ها در حوزه آموزش و پرورش به سمت آموزش محوری معطوف شده و عملاً در بخش فرهنگ فعالیت های چشمگیری انجام نمی شود و این موضوع افراد را در مقوله جامعه پذیری و برقراری ارتباطات سازنده اجتماعی در آینده با مشکل مواجه می سازد.
خرید تجهیزات سرمایشی، گرمایشی برای کتابخانه ملاصدرا بخش بیستون، جداسازی سرسرای مطالعه و بخش امانات کتابخانه نبی اکرم (ص)، رنگ آمیزی محوطه بیرونی کتابخانه شهدای محراب، اختصاص اعتبار در کمیته برنامه ریزی شهرستان به منظور تعمیر و تجهیز کتابخانه های شهرستان، تسریع در پرداخت نیم درصد سهم کتابخانه های عمومی توسط شهرداریها و خرید تجهیزات کامل بخش کودکان در چهار کتابخانه عمومی شهرستان هرسین از دیگر موضوعات مورد بحث در این جلسه بود.

photo529905948675913180

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید