فرمانده انتظامی هرسین: مسئولین هیئت ها با نیروی انتظامی همکاری کنند

بیستون نیوز :

لازم است مسئولین هیئت ها از ورود افرادی که قصد مزاحمت برای عزاداران و نوامیس مردم را دارد جلوگیری کرده و مراتب را به نیروی انتظامی مستقر در محل اطلاع دهند و اینکه حتمأ در هیئت ها مکان های خانم ها از آقایان جدا در نظر گرفته شود.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ سرهنگ شکری فرمانده انتظامی شهرستان هرسین ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و یاران با وفایش اظهار داشت: تمهیداتی در نظر گرفته شده که در ایام محرم نظم و امنیت هیئت های عزاداری و مراسماتی که در مساجد برگزار می شود تأمین شود.

 

untitled 1 0 0 فرمانده انتظامی هرسین: مسئولین هیئت ها با نیروی انتظامی همکاری کنند

                                                 سرهنگ شكري

 

وی افزود: لازم است یک همکاری و تعامل خوبی بین مسئولین هیئت ها و هیئت امنای مساجد با نیروی انتظامی در راستای اجرای نظم و امنیت مجالس برقرار شود .

 

فرمانده انتظامی شهرستان خاطرنشان کرد: تهدیداتی که امروز  کشورهای منطقه وجود دارد می طلبد که ما هم در این راستا هوشیار باسیم و لذا تقاضا داریم مسئولین هیئت ها و مردم  ورود هر گونه افراد مشکوک  و ناشناس با شکل و شمایل خاص را فورأ اطلاع دهند.

 

سرهنگ شکری در ادامه اظهار داشت: لازم است مسئولین هیئت ها از ورود افرادی که قصد مزاحمت برای عزاداران و نوامیس مردم را دارد جلوگیری کرده و مراتب را به نیروی انتظامی مستقر در محل اطلاع دهند و اینکه حتمأ در هیئت ها مکان های خانم ها از آقایان جدا در نظر گرفته شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار