قدردانی فرماندار از مجموعه کارکنان حوزه بهداشت و درمان هرسین

بیستون نیوز :

فرماندار هرسین گفت: پرستاران صبر و استقامت حضرت زینب (س) را سرمشق کارهای خود قرار دهند و از این طریق روح همدلی را در جامعه احیا کنند.

به گزارش خبرنگار بیستون، امیر شاه آبادی روز پنجشنبه در دیدار با پرستاران و بیماران بیمارستان شهدای هرسین افزود: الگوگیری از زندگی حضرت زینب (س) و مطالعه خصوصیت اخلاقی و شخصیتی آن بانوی بزرگوار اسلام می تواند پرستاران را در ادامه راه خطیر پرستاری و خدمت به جامعه یاری کند.
وی اظهار کرد: پرستاران با الهام گرفتن از رأفت های حضرت زینب (س) و پیشه کردن شکیبایی در مقابل سختی ها، تضمین کننده سلامت مردم هستند و باید از آنان بعنوان جهادگران و ایثارگران عرصه سلامت یاد کرد.
وی بیان کرد: پرستاران با زحمات بی نظیرشان چراغ امید را در دل خانواده ها روشن کرده و با تاسی از سیره حضرت زینب (س) روح همدلی و کمک به دیگران را در جامعه زنده می‎کنند.
شاه آبادی گفت: عشق و ایثار پرستاران در حرفه خود، نشان از روح بزرگ و معنوی این عزیزان است که باید قدردان آنان بوده و در خور شایستگی آنان از زحماتشان نقدیر شود.
فرماندار شهرستان هرسین در پایان با قدردانی از مجموعه کارکنان حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از تلاش پرستاران برای درمان و بهبودی وضعیت جسمی و التیام روحی بیماران بعنوان عملی خداپسندانه و ارزشمند یاد کرد.

82413143 71378204 قدردانی فرماندار از مجموعه کارکنان حوزه بهداشت و درمان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار