قهرمانی تیم بانوان شهرستان هرسین در مسابقات کاراته استان

بیستون نیوز :

مسئول سبک کیوکوشین کاراته استان کرمانشاه گفت: تیم بانوان شهرستان هرسین با کسب ۳۰ مدال رنگارنگ قهرمان مسابقات کاراته استان شد.

نبی فتحی در گفتگو با خبرنگار بیستون نیوز، اظهار داشت:  رقابت‌های کاراته قهرمانی بانوان استان در سالن کاراته شهید بهشتی کرمانشاه با شرکت بیش از ۴۰۰ نفر از شهرستان‌ها و باشگاه‌های استان برگزار شد.

مسئول سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان کرمانشاه افزود: این دور از مسابقات در قالب جام رمضان (انتخابی تیم شهر) برگزار شد که در پایان تیم بانوان شهرستان هرسین با مربیگری خانم حبیبه دارابی، نماینده شوتوکان jks استان کرمانشاه با ۱۲ مدال طلا، ۱۱ نقره و ۷ مدال برنز اول شد.

فتحی گفت: تیم سبک گوجوریو به مربیگری خانم محمدی با ۱۲ طلا، ۵ نقره و ۸ برنز دوم شد و تیم خانم مریم مشیری نیز با کسب ۹ طلا، ۱۱ نقره و ۱۰ مدال برنز عنوان سوم را کسب کرد.

مسئول سبک کیوکوشین کاراته استان کرمانشاه ادامه داد: این دور از رقابت ها در تمام رده های سنی و در تمام رده های کمربندی و دو بخش کاتا و کمیته برگزار شد.

فتحی افزود: در رقابت های انتخابی کشوری نوجوانان و جوانان بسیج استان نیز تیم شش نفره شهرستان هرسین با مربیگری خانم دارابی با کسب ۱ طلا یک نقره و ۲ برنز به مقام قهرمانی رسید.

2506429 قهرمانی تیم بانوان شهرستان هرسین در مسابقات کاراته استان

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار