ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : دوشنبه, ۲ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۱:۴۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > قهرمانی دانش‌آموزان دختر هرسینی در مسابقات استانی فوتسال و راهیابی به مسابقات کشوری

قهرمانی دانش‌آموزان دختر هرسینی در مسابقات استانی فوتسال و راهیابی به مسابقات کشوری

تیم فوتسال دانش آموزان دختر هرسین در مسابقات قهرمانی مدارس ابتدایی استان کرمانشاه به مقام قهرمانی دست یافت.این تیم با مربیگری خانم الهه رستمی با اقتدار مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی بیستون ،  تیم فوتسال دانش آموزان دختر هرسین در مسابقات قهرمانی مدارس ابتدایی استان کرمانشاه به مقام قهرمانی دست یافت.این تیم  با مربیگری  خانم الهه رستمی با اقتدار مقام اول این دوره از مسابقات را به خود اختصاص داد.
الهه رستمی مربی موفق تیم فوتسال هرسین در این رابطه به خبرنگار بیستون گفت:  تیم فوتسال دختران استان کرمانشاه با ترکیب اصلی دانش آموزان تیم هرسین به اضافه چهار یار کمکی از بهترین های کل استان به اردوی امادگی کشور دعوت شده اند و مربی گری  تیم استان کرمانشاه در مسابقات فوتسال کشور نیز به عهده اینجانب است . امیدوارم در مسابقات کشوری نیز به مانند سال گذشته درخشش خوبی داشته باشیم تا بتوانیم نام ورزش هرسین را در سطح کشور بخوبی مطرح کنیم.

رستمی در ادمه افزود: در این بازیها بهترین دروازه بان استان کرمانشاه نیز از تیم هرسین انتخاب شد. این دروازه بان خوب دانش‌آموز حنانه آخرتی از دبستان آزادگان تمرگ بود که طی استعداد یابی که سال گذشته در سطح کلیه مدارس شهری و روستایی انجام دادیم انتخاب و تمرینات لازم را با این دانش آموز با استعداد صورت گرفت.

 از نکات لازم به ذکر کمک و همکاری بی دریغ خانواده این ورزشکار دختر هرسینی با مربیانش بود که در طول هفته سه جلسه به تمرین خود ادامه داد و از روستای تمرگ با گرفتن آژانس و تحمل مشقاتی که برای خانواده اش داشت به کار خود ادامه داده و نتیجه زحماتش را گرفت.

الهه رستمی در پایان بیان داشت: در این مسابقات زهرا ططری بهترین مدافع استان و بعنوان پدیده مسابقات معرفی شد.این در حالی است که در مسابقات قهرمانی استان سال گذشته خواهر این بازیکن بنام عارفه ططری با بیشترین گل زده خانم گل مسابقات شد که امسال در ترکیب تیم متوسطه اول یعنی اول راهنمایی قرار گرفتند که این خود نوید درخشش استعدادهای ورزشی دختران و بانوان در خانواده های شهرمان هرسین می باشد که نیل به اهداف بالاتر در سطح کشوری نیاز به برنامه ریزی های مدون تر و تخصیص بودجه لازم در امر ورزش بانوان دارد.

 این مسابقات که از روز چهاردهم بهمن ماه شروع و عصر شانزدهم با قهرمانی تیم فوتسال دختران هرسین پایان یافت و تیم جوانرود دوم و ناحیه سه کرمانشاه به مقام سوم بسنده کردند.

شایان ذکر است که در سال گذشته و در بیست و هفتمین دوره مسابقات قهرمانی دانش آموزان دختر سراسر کشور که به مربی گری خانم الهه رستمی و میزبانی شهر شیراز انجام شد، با درخشش فوتسالیست ها دختر هرسینی، تیم منتخب کرمانشاه با کسب مقام نایب قهرمانی به کار خود پایان داد.

 

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید