قهرمان هفته در برنامه تلويزيوني پايش را از هرسين انتخاب كنيد

بیستون نیوز :

علاقه مندان مي توانند جهت پاسداشت ارزشهاي انساني و قدرداني از اين پرستار نمونه بيمارستان شهداي هرسين ، نام ويدا باوندپور را تا پخش هفتگي برنامه پايش در يكشنبه شب هفته آينده، به شماره ۳۰۰۰۰۱۱۱ پيامك كنند و اين پرستار فداكار را به عنوان قهرمان هفته معرفي كنند.

 

 

عضو هیئت مدیره نظام پرستاری کرمانشاه در گفتگو با خبرنگار بيستون خبر داد؛معرفی پرستار فداکار کرمانشاهی در برنامه پایش كه شب گذشته از شبكه اول سيما پخش شد.

اين عضو هیئت مدیره نظام پرستاری کرمانشاه از معرفی پرستار فداکار کرمانشاهی در برنامه پایش از شبکه یک سیما خبر داد.

 

همچنين ابراهیم محمدی در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سازمان نظام پرستاری کشور گفت: خانم ویدا  باوندپور که  پرستار بیمارستان شهدا شهرستان هرسین  از توابع استان کرمانشاه می باشد، بعد از اتمام شیفت در مسیر بیمارستان به منزل با یک حادثه جاده ای برخورد کرده و باعث نجات جان دو کودک شدند.

وی افزود: در برنامه ی پایش که از شبکه یک سیما در مورخ ۹۴/۱۱/۴ پخش گردید از این پرستار فداکار قدردانی به عمل آمده است و در نظرسنجی این برنامه  به عنوان یکی قهرمانان هفته  معرفی گردید.

اين خبر كه ماه گذشته در پايگاه خبري تحليلي بيستون منتشر شد توجه اقشار مردم ، جامعه پزشكي و سازمان نظام پرستاري كشور را به خود جلب كرد.

علاقه مندان مي توانند جهت پاسداشت ارزشهاي انساني و قدرداني از اين پرستار نمونه بيمارستان شهداي هرسين ، نام ويدا باوندپور را تا پخش هفتگي برنامه پايش در يكشنبه شب هفته آينده، به شماره ۳۰۰۰۰۱۱۱ پيامك كنند و اين پرستار فداكار را به عنوان قهرمان هفنه معرفي كنند.

 بر اساس اخبار رسيده به اين پايگاه خبري قرار است در ۲۵ بهمن سال جاري از خانم ويدا باوند پور بعنوان پرستار نمونه در روز پرستار تجليل به عمل آيد.به احتمال زياد خانم باوندپور بعنوان پرستار نمونه كشوري هم معرفي شوند.

مطالب پیشنهادی

 1. مدرس دانشگاه گفت:

  وجود چنین انسان های با وجدانی را بایستی پاس داشت. تبریک به پرستار نمونه

 2. یوسف فرشیدی گفت:

  باسلام و درود محضرهمه ی زحمت کشان و تلاشگران عرصه ی بهداشت و درمان ، بالاخص سرکارخانم باوندپور که ضمن تعهد خدمتی، با اقدام اخیرشان درنجات حادثه دیدگان تصادف بنابه اعتبار آیات والای قرآن کریم گویا تمام بشریت را نجات داده ، چراکه به مصداق قرآن نجات و احیای یک نفر معادل احیا و نجات همه ی بشریت است .
  حُسن عاقبت به خیری را برای این پرستار عزیز ازخداوند منان خواستاریم .

 3. ثمین گفت:

  تبریک فراوان به این خانم پرستار با وجدان
  قطعا نزد خداوند اجرتان محفوظ می ماند
  واقعا نمونه ای ….

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار