كشته و زخمي شدن چهار نفر در سوانح رانندگی محورهای مواصلاتی هرسین

بیستون نیوز :

در پی چند حادثه رانندگی در محورهای مواصلاتی شهرستان هرسین سه نفر نجروع و یک نفر کشته شد

به گزارش بيستون،اخبار حوادث ۲۴ ساعته در محورهای مواصلاتی به شهرستان هرسین حکایت از وقوع سه حادثه رانندگی و کشته و زخمی شدن ۴ نفر در این حوادث دارد.

حمید رضا ویسی مدیر فوریتهای پزشکی شهرستان هرسین اظهار داشت : در پی واژگونی یک دستگاه خاور در محور شریف آباد از توابع بخش بیستون سرنشین خودرو مجروح شد.

وی افزود، در این حادثه که در ساعت ۱۲:۳۰رخ داد تیم فوریت های پزشکی با حضور به موقع در صحنه تصادف شخص حادثه دیده در محل حادثه مورد مداواي اوليه قرار گرفت و سپس به بیمارستان منتقل کردند.

مدیر فوریتهای پزشکی شهرستان هرسین در ادامه خاطرنشان کرد، در تصادف دیگری که صبح امروز در محور هرسین به پليس‌راه اتفاق افتاد دو خودرو پژو و پراید با هم برخورد کردند که در ابن حادثه دو نفر از سرنشینان به شدت مصدوم شدند.

ویسی اظهار داشت: در این حادثه که در ساعت ۱۰:۳۰صبح اتفاق افتاد یک نفر از سرنشینان به دليل وخامت اوضاع به مراكز درماني كرمانشاه انتقال یافت.

وی در ادامه افزود روز گذشته نیز به دليل حادثه ای در محور هرسین به پلیس‌راه یک نفر کشته شد.

مدیر فوریتهای پزشکی شهرستان هرسین خاطرنشان کرد، در این حادثه که در محور پل چهر به سمت پتروشیمی اتفاق افتاد یک دستگاه موتور سیکلت با یک دستگاه تریلر  برخورد کرد که در این حادثه سرنشین موتور سیکلت به دلیل شدت جراحات وارده در دم جان خود را از دست داد.

منبع ديوانگاه

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار