ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۲۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > كشف يك مورد زمين خواري قابل توجه در هرسين

كشف يك مورد زمين خواري قابل توجه در هرسين

با تحقيق و بررسي هاي انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زميني به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع از اراضي ملي و دولتي واقع به ارزش بيش از پانصد ميليون ريال توسط فردي به صورت غيرقانوني مورد تصرف قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار بيستون ، سرهنگ “شهریار ویسی” جانشین فرمانده انتظامی هرسین اظهار داشت: در پي ارجاع يک مورد پرونده با موضوع تصرف غير قانوني اراضي ملي از اداره کل منابع طبيعي شهرستان هرسين به پليس آگاهي، ماموران اداره مبارزه با جرايم اقتصادي اين پليس، پيگيري موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وي گفت: با تحقيق و بررسي هاي انجام شده توسط ماموران پرونده، مشخص شد زميني به مساحت ۷۰۰۰ متر مربع از اراضي ملي و دولتي واقع به ارزش بيش از پانصد ميليون ريال توسط فردي به صورت غيرقانوني مورد تصرف قرار گرفته است.

اين مقام انتظامي با اعلام اينكه سند اين زمين ها از طرف اداره کل منابع طبيعي ارائه شده است خاطر نشان كرد: پرونده تشكيل و متهم جهت سير مراحل قانوني به مرجع قضائي معرفي شد.

سرهنگ شکري از عموم شهروندان خواست: هرگونه اطلاع از دست اندازي و تصرف اراضي ملي توسط افراد سود جو را جهت اقدام قانوني به فوريت هاي پليسي ۱۱۰ گزارش دهند.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید