ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۸:۱۸
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ویژه استان > ماراتن جلسات مجمع نمايندگان استان كرمانشاه با مديران استاني + عكس

ماراتن جلسات مجمع نمايندگان استان كرمانشاه با مديران استاني + عكس

اين جلسات كه بصورت متناوب و بمدت ۱۲ ساعت از ساعت هشت صبح تا هشت شب در دیوان محاسبات استان برگزار و ادامه داشت به بحث و پيگيري مسائل و مشكلات استان و پيگيري مصوبات سفر رياست جمهوري در ماه گذشته پرداخته شد.

به گزارش خبرنگار بيستون ، امروز يكشنبه جلسه مجمع نمایندگان استان كرمانشاه با مديران و روئساي ادارات استان برگزار شد.
اين جلسه كه بصورت متناوب و بمدت ۱۲ ساعت از ساعت هشت صبح تا هشت شب در دیوان محاسبات استان برگزار و  ادامه داشت به بحث و پيگيري مسائل و مشكلات استان و پيگيري مصوبات سفر رياست جمهوري در ماه گذشته سپري شد.
  در ابتدا جلسه، کهریزی رییس سازمان امور اقتصادی استان به بررسی مسائل و مشکلات موجود پرداخت. سپس جلسه مجمع نمایندگان استان با ملکشاهی مدیرکل امور مالیاتی استان و نيز رییس دانشگاه علوم پزشکی استان و معاونین و بررسی مشکلات بهداشت و درمان استان نيز گوشه اي از اين جلسه بود.
جلسه مجمع نمایندگان استان با مدیران بنیاد مسکن استان کرمانشاه و بررسی مشکلات آنها،جلسه مجمع نمایندگان استان کرمانشاه با مدیرکل بهزیستی و معاونین و بررسی مسائل و مشکلات مددجویان نيز بخشي از اين جلسه طولاني بود.
حضور حسن سليماني نماينده حوزه انتخابيه هرسين،صحنه و كنگاور با ۴ دوره سابقه حضور در مجلس بعنوان رييس مجمع نمايندگان باعث پويايي و رشد مطالبه گري نمايندگان استان از مسئولين شده است كه در ادوار گذشته اين سطح از فعاليت نمايندگان در استان به ندرت مشاهده مي شد.

 3 33 333 3333 33333 3333333

از ديگر مديران دعوت شده به اين جلسه مي توان از مدیران کل صنعت و معدن استان، اداره غله ، شهرکهای صنعتی،دانشگاه علوم پزشکی،بنیاد مسکن ،آبفای روستایی و رییس سازمان اموراقتصادی ،ترافیک مدیر کل بهزیستی را مي توان نام برد.

 

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید