مجمع خیرین سلامت شهرستان هرسین آغاز به کار کرد

بیستون نیوز :

همزمان با تعیین مدیرعامل، مجمع خیرین سلامت شهر هرسین رسما فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، فرماندار هرسین در این جلسه ضمن اشاره به اقدام های خداپسندانه مجمع خیرین سلامت در سراسر کشور گفت: مجمع خیرین سلامت هرسین با همکاری شبکه بهداشت و درمان زمینه توسعه، تجهیز و احداث مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان را فراهم می آورند.
امیر شاه آبادی افزود: خیران سلامت تاکنون در این شهرستان اقدام های خوبی انجام داده‌اند که امیدواریم با فعالیت این مجمع به صورت منسجم‌ تر و با برنامه‌ریزی ادامه یابد.
وی با تاکید بر اینکه خیرین سلامت باید بر روی جغرافیای شهر هرسین زمان بگذارند، اظهار کرد: این مجمع بایستی در جهت رفع مشکلاتی که به دلیل تمرکز امکانات پزشکی در مرکز شهر ایجاد شده چاره اندیشی کند.
شاه آبادی تصریح کرد: باید تحقیقات لازم صورت گرفته و مناطقی که نیازمند امکانات هستند را به ویژه در حاشیه شهر شناسایی کنیم و اقدام های مورد نیاز را برنامه‌ریزی و انجام دهیم.
در اولین جلسه مجمع و از بین ۱۱ نفر عضو آن سردار مرید محمدی به عنوان رییس، دکتر سید مولاداد حسینی به عنوان نایب رئیس و ۹ نفر دیگر به عنوان هیأت رئیسه طی رأی گیری انتخاب شدند.

 

photo529905948675916673 مجمع خیرین سلامت شهرستان هرسین آغاز به کار کردphoto529905948675916674 مجمع خیرین سلامت شهرستان هرسین آغاز به کار کرد

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار