اولين مجمع عمومی تعاونی دهیاران بخش مرکزی هرسین

بیستون نیوز :

آذر خسروي :ارتباط مستقیم دهیاران با یکدیگر و همفکری در راستای حل مشکلات و تبادل تجارب از دیگر مزایای تعاونی دهیاران است که در ترغیب آنان به منظور شناسایی نقاط قوت روستا و تلاش در جهت اقدامات سازنده بسیار مفید خواهد بود .

به گزارش خبرنگار بیستون ، بخشدار مرکزی هرسین تعاونی دهیاران بعنوان یک نهاد اجرایی نقشی بسیار اساسی در ارتقاء خدمات رسانی ، صرفه جویی و مدیریت هزینه ها و درآمدزایی برای دهیاری ها خواهد داشت وی تصریح کرد تعاونی دهیاران بخش مرکزی در سال جاری علاوه بر اشتغالزایی۷ نفر در زمینه خدمات روستایی ۳۰۰ میلیون ریال نیز درآمد داشته است که در راستای تهیه وسایل و امکانات ضروری و ارائه خدمات به روستائیان هزینه خواهد شد و دهیاران باید از این ظرفیت در جهت جلب مشارکت های حداکثری مردم و حضور آنان در جهت اجرای طرح های عمرانی و خدماتی استفاده کنند.

آذر خسروی با بیان اینکه کلیه ۳۳ دهیاری بخش مرکزی همگی عضو این تعاونی هستند افزود فعالیت تعاونی در چارچوب های تعریف شده رشد اقتصادی روستا را به همراه خواهد داشت و دهیاران عضو نیز می توانند با پشتیبانی و اجرای طرح های عمرانی و خدماتی در روستا موجبات ارتقاء زندگی اجتماعی اهالی را فراهم آورند.

وی عنوان کرد ارتباط مستقیم دهیاران با یکدیگر و همفکری در راستای حل مشکلات و تبادل تجارب از دیگر مزایای تعاونی دهیاران است که در ترغیب آنان به منظور شناسایی نقاط قوت روستا و تلاش در جهت اقدامات سازنده بسیار مفید خواهد بود .

بخشدار مرکزی هرسین در پایان از دهیاران خواست علاوه بر فعالیت های عمرانی و خدماتی نشست های هم اندیشی و مشورتی در خصوص ریشه کنی اعتیاد ، مبارزه با تهاجم فرهنگی دشمنان ، راههای جلوگیری از مهاجرت روستاییان ، چگونگی رونق اقتصادی روستا و ترویج علمی سازی کشاورزی داشته باشند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار