مجموعه‌ای از رسانه‌ها سعی در انحراف اذهان عمومی،سیاه نمایی و تخریب اقدامات دولت را دارند

بیستون نیوز :

کمیته برنامه ریزی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار و با حضور دستگاههای اجرایی استان و شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

کمیته برنامه ریزی شهرستان هرسین به ریاست فرماندار و با حضور دستگاههای اجرایی استان و شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار بيستون ، در این جلسه یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین طی سخنانی اظهار داشت : با توجه به فرا رسیدن هفته دولت مسئولین می بایست در راستای صادق بودن با مردم که از مهمترین خط مشی های دولت است  فعالیت های انجام شده در حیطه کاری خود را رسانه ای کنند و در محافل عمومی اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف دستگاه متبوع را برای مردم تشریح نمایند.

وی  با بیان اینکه تخریب دولت تخریب نظام است اظهار داشت : مجموعه ای از  رسانه ها با اهداف از پیش تعیین شده سعی در انحراف اذهان عمومی ، سیاه نمایی و به چالش کشیدن و تخریب اقدامات دولت را دارند و اینگونه اعمال راهی از بیش  نمی برد و مشکلات را حل نخواهد کرد.

فرماندار هرسین خاطرنشان کرد: کلیه گروههای سیاسی می بایست در سایه همدلی و همزبانی و رعایت جانب انصاف ، وحدت خود را بصورت یکپارچه و در راستای تعالی اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و منویات مقام معظم رهبری حفظ نمایند.

 

محمدی دراین جلسه ضمن تبیین جایگاه کمیته برنامه ریزی درشهرستان اظهار داشت:  کمیته برنامه ریزی یکی از مهمترین جلسات در راستای توسعه فرهنگی ، عمرانی و اقتصادی  است چون علاوه  بر تصمیم گیری و طرح موضوعات و تخصیص اعتبارات پیرامون  برنامه های اجرایی شهرستان درحوزه های مختلف بحث و تبادل نظرمی شود.

وی افزود: کل مبلغ اعتبارات تخصیصی به شهرستان هرسین در سالجاری ۱۵۰ میلیارد و ۷۴۰ میلیون ریال است که از مجموع اعتبارات  استانی ، نفت  و توسعه متوازن منطقه ای ( ماده ۱۸۰) تامین شده است .

فرماندار هرسین تصریح کرد : در تخصیص اعتبارات مذکور به ادارات شهرستان پروژه های نیمه تمام ، تعهدات سفر مقام معظم رهبری ، هزینه های مستمر و اجتناب ناپذیر دستگاههای اجرایی ، راهها و آب روستایی ، مساجد و فعالیت های فرهنگی و پایگاههای بسیج در اولویت قرار گرفته اند.

محمدی در پایان سخنانش از مسئولین خواست نسبت به حسن اجرای پیشرفت فیزیکی پروژه ها ، چگونگی عملکرد پیمانکاران ، مدیریت هزینه ها و جلوگیری از هرگونه اتلاف اهتمام جدی داشته باشند.

897310 مجموعه‌ای از رسانه‌ها سعی در انحراف اذهان عمومی،سیاه نمایی و تخریب اقدامات دولت را دارند sysssss مجموعه‌ای از رسانه‌ها سعی در انحراف اذهان عمومی،سیاه نمایی و تخریب اقدامات دولت را دارند

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار