ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, فرهنگی > انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی

انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی

مجموعه داستانهای عاشقان خاتم مشتمل بر ۴۰ جلد می باشد که در هرجلد به قسمتی از جنگهای پیامبر(ص) می پردازد که در خلال آن دلاوریها،جان فشانی ها،نحوه شهادتها و زندگی یاران ایشان نیز بیان می گردد.

[metaslider id=17036] محسن جباری هرسینی در گفتگو با خبرنگار بیستون از انتشار کتاب مجموعه داستانهای عاشقان خاتم خبر داد.

این نویسنده جوان افزود: مجموعه داستانهای عاشقان خاتم مشتمل بر ۴۰ جلد می باشد که در هرجلد به قسمتی از جنگهای پیامبر(ص) می پردازد که در خلال آن دلاوریها،جان فشانی ها،نحوه شهادتها و زندگی یاران ایشان نیز بیان می گردد.
جباری هرسینی در ادامه گفت : اطلاعات تاریخی این مجموعه داستانها توسط بنده (محسن جباری هرسینی ) که با ادبیات داستانی خانم مهسا عبدلی سبک جدیدی از داستان نویسی را بوجود آورده است که بی گمان در قالب آن کودکان،نوجوانان و دیگران نیز از خواندن این مجموعه داستان لذت خواهند برد.
این مدرس دانشگاه آزاد هرسین اضافه کرد : هم اکنون جلد اول این کتاب به چاپ رسیده است که به بررسی جنگ احد می پردازد که ویژگی بارز این جنگ شهادت حضرت حمزه(ع) می باشد.گفتنی است که محسن جباری تالیفاتی به نامهای: بررسی ادیان و مذاهب عصر صفوی (با موضوع برخورد شاه عباس و شاه اسماعیل با ادیان موجود در اصفهان عصر صفویه)،اولین رستگاران آیین آخر(با موضوع بررسی اسامی شهدا غزوات با توجه به جستجو در منابع دست اول تاریخ اسلام) و سردبیری گاهنامه نغمه را در کارنامه خود دارد.
نگار گری این داستان را خانم آزاده نادری بر عهده گرفته که با هنر خود جلوه های زیبایی به این کتاب داده است.
لازم به ذکر است که محسن جباری متولد سال ۱۳۶۵ مدرس دانشگاه و دانشجوی دکترای تاریخ ایران بعد از اسلام و خانم مهسا عبدلی دارای مدرک کارشناسی می باشد.
محسن جباری هرسینی نویسنده
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید