انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی

بیستون نیوز :

مجموعه داستانهای عاشقان خاتم مشتمل بر ۴۰ جلد می باشد که در هرجلد به قسمتی از جنگهای پیامبر(ص) می پردازد که در خلال آن دلاوریها،جان فشانی ها،نحوه شهادتها و زندگی یاران ایشان نیز بیان می گردد.

  • index 296x126 انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی
    زمین خوار میلیونر در هرسین زمینگیر شد
محسن جباری هرسینی در گفتگو با خبرنگار بیستون از انتشار کتاب مجموعه داستانهای عاشقان خاتم خبر داد.

این نویسنده جوان افزود: مجموعه داستانهای عاشقان خاتم مشتمل بر ۴۰ جلد می باشد که در هرجلد به قسمتی از جنگهای پیامبر(ص) می پردازد که در خلال آن دلاوریها،جان فشانی ها،نحوه شهادتها و زندگی یاران ایشان نیز بیان می گردد.
جباری هرسینی در ادامه گفت : اطلاعات تاریخی این مجموعه داستانها توسط بنده (محسن جباری هرسینی ) که با ادبیات داستانی خانم مهسا عبدلی سبک جدیدی از داستان نویسی را بوجود آورده است که بی گمان در قالب آن کودکان،نوجوانان و دیگران نیز از خواندن این مجموعه داستان لذت خواهند برد.
این مدرس دانشگاه آزاد هرسین اضافه کرد : هم اکنون جلد اول این کتاب به چاپ رسیده است که به بررسی جنگ احد می پردازد که ویژگی بارز این جنگ شهادت حضرت حمزه(ع) می باشد.گفتنی است که محسن جباری تالیفاتی به نامهای: بررسی ادیان و مذاهب عصر صفوی (با موضوع برخورد شاه عباس و شاه اسماعیل با ادیان موجود در اصفهان عصر صفویه)،اولین رستگاران آیین آخر(با موضوع بررسی اسامی شهدا غزوات با توجه به جستجو در منابع دست اول تاریخ اسلام) و سردبیری گاهنامه نغمه را در کارنامه خود دارد.
نگار گری این داستان را خانم آزاده نادری بر عهده گرفته که با هنر خود جلوه های زیبایی به این کتاب داده است.
لازم به ذکر است که محسن جباری متولد سال ۱۳۶۵ مدرس دانشگاه و دانشجوی دکترای تاریخ ایران بعد از اسلام و خانم مهسا عبدلی دارای مدرک کارشناسی می باشد.
37a6860f 8f38 4321 8dbb c807bd69e834 انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی532bc842 e573 40ce a3d2 8294cd26d1f2 انتشار مجموعه داستانهای عاشقان خاتم توسط نویسنده هرسینی
محسن جباری هرسینی نویسنده

مطالب پیشنهادی

  1. احسان گفت:

    بسیار عالی تبریک میگم به دوست خوبم داش محسن امیدوارم موفق باشید و شاهد تالیفات بعدی شما باشیم

  2. خخخخخخ گفت:

    هااااااو

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار