محورهای کرمانشاه “مه” گرفته‌اند، رانندگان احتیاط کنند

بیستون نیوز :

رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه بیشتر محورهای استان مه گرفته‌اند، از رانندگان خواست تا در این شرایط با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

به گزارش خبرنگار بیستون، رییس پلیس راه استان کرمانشاه با بیان اینکه بیشتر محورهای استان مه گرفته‌اند، از رانندگان خواست تا در این شرایط با احتیاط بیشتری رانندگی کنند.

سرهنگ فضل الله شیری  با بیان اینکه بیشتر محورهای استان مه گرفته‌اند، گفت: در حال حاضر در بیشتر محورهای استان از جمله اسلام آبادغرب-کرمانشاه، کرمانشاه-کامیاران، کرمانشاه-بیستون و قلاجه به سمت گواور مه گرفتگی را شاهد هستیم.

وی افزود: مه گرفتگی در گردنه “شاه‌بداغ” و گردنه “مله‌ماس” در محور بیستون-سنقر از شدت بیشتری برخوردار است.

شیری تصریح کرد: با توجه به این شرایط و کاهش دید رانندگان در شرایط مه گرفتگی جاده، از همه رانندگان می‌خواهیم تا سرعت مطمئنه را رعایت کرده و حتما با چراغ روشن حرکت کنند.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه، افزود: رانندگان باید از چراغ روشن با نور پایین استفاده کنند تا شکست نور ایجاد نشود و خودروی آنها به خوبی دیده شود.

شیری با بیان اینکه بارندگی در سطح راه‌های استان گزارش نشده است، گفت: درحال حاضر ترافیک در محورهای استان روان است و در محورهای مه گرفته حرکت خودروها با سرعت پایین در حال انجام است.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار