مديركل دفتر حمايت و سرمايه گذاري استانداري كرمانشاه منصوب شد

بیستون نیوز :

طي احكام جداگانه از سوي دكتر رازاني استاندار كرمانشاه آقاي حسين جعفريان به عنوان مدير كل اداري مالي استانداري ؛ اقاي معارف فلاحي به عنوان رئيس مركز برنامه ريزي و نوسازي اداري استانداري و آقاي شريف خسروي به عنوان مديركل دفتر حمايت و سرمايه گذاري استانداري كرمانشاه منصوب شدند.

به گزارش خبرنگار بيستون ، طي احكام جداگانه از سوي دكتر رازاني استاندار كرمانشاه آقاي حسين جعفريان به عنوان مدير كل اداري مالي استانداري ؛ اقاي معارف فلاحي به عنوان رئيس مركز برنامه ريزي و نوسازي اداري استانداري و آقاي شريف خسروي به عنوان مديركل دفتر حمايت و سرمايه گذاري استانداري كرمانشاه منصوب شدند.

اين در حالي است كه در مراسم توديع و معارفه  روز گذشته فرماندار كنگاور، شاه حسيني مدير كل سياسي امنيتي استانداري كرمانشاه در مورد شريف خسروي گفت:“خسروی انصافا در ارزیابی ها و داوری های استان و همچنین در افکار عمومی بسیار نمره قابل قبولی داشته است . او مردی متفکر فعال و شش دانگ و اهل ریسک و البته امانت دار بود است و نگاهی دلسوزانه نگاه به آینده داشت .

او در بسیاری از موارد از منافع شخصی خود گذشت تا خادمی راست گفتار و صادق برای مردم باشد. برای همین ما با آقای خسروی مذاکرات مختلفی داشتم و با وجودی اینکه ایشان میل به رفتن از استان داشتند اما ما با دید بر اینکه رفتن چنین فردی از استان بسیار حیف است و با ذاکرات ثانویه و ملاحظاتی که جناب آقای استاندار داشتند وی را برای سمت یکی از مدیر کلی های استان مناسب دیدند و از ایشان خواستند در این سنگر مجدانه به استان خدمت کنند .”

 

مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان کنگاور در حالی برگزار شد که دو فرماندار از فرمانداران محبوب در شرق استان بودند و مردم از رفتن هر دو از شهرستانهایشان بسیار ناراحت به نظر می رسیدند. در چند دهه گدشته این اولین بار بود فرماندار کنگاور در حالی بدرقه می شد که مردم عامه این شهرستان با اشک وی را راهی مسند جدیدیش در استانداری کرمانشاه کردند.

شریف خسروی تحصیلات جامعه شناسی اقتصادیش از او مردی با مدیریت مردمی ساخته بود که هوش سازمانیش را به طور قابل ملاحظه ای افزایش داده بود و همین امر باعث شد در دوسال مدیریتش در کسوت فرمانداری این شهرستان مدیریتی مردمی و هم تراز با کف جامعه تا سقف نمود داشته باشد .

خسروی اگر چه قرار بود به شهرستان هرسین برود اما ذکاوت او برای مدیران ارشد استان باعث شد تا این امر منتفی و او ردای مدیرکلی در استانداری کرمانشاه را به تن کند .

حجه الاسلام ایوبی امام جمعه کنگاور در مراسم تودیع و معارفه ایزدی  از خسروی به عنوان مردی کوشا یاد کرد و گفت :انصافا دکتر خسروی یکی از پیگیر ترین مدیران استانی است که در طول دو سال خدمتش در این شهرستان به اندازه پنج سال خدمت کرد و توانست با صفت خوش خلقی و مدار و تعادل مشکلات و موانعی را که مردم را کلافه کرده بود را مرتفع نماید ،کما اینکه اگر او در این دوسال نبود بسیاری از مصائب همچنان ادامه داشت .

همچنین شاه حسینی معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه خسروی را خادم مردم و صادق خواند و گفت:خسروی انصافا در ارزیابی ها و داوری های استان و همچنین در افکار عمومی بسیار نمره قابل قبولی داشته است . او مردی متفکر فعال و شش دانگ و اهل ریسک و البته امانت دار بود است و نگاهی دلسوزانه نگاه به آینده داشت . او در بسیاری از موارد از منافع شخصی خود گذشت تا خادمی راست گفتار و صادق برای مردم باشد. برای همین ما با آقای خسروی مذاکرات مختلفی داشتم و با وجودی اینکه ایشان میل به رفتن از استان داشتند اما ما با دید بر اینکه رفتن چنین فردی از استان بسیار حیف است و با ذاکرات ثانویه و ملاحظاتی که جناب آقای استاندار داشتند وی را برای سمت یکی از مدیر کلی های استان مناسب دیدند و از ایشان خواستند در این سنگر مجدانه به استان خدمت کنند .

با این حساب شریف خسروی اگر چه ردای فرمانداری شهرستان ۸۳ هزار نفری کنگاور را از تن به در آورد اما بر مسند مدیر کلی استانداری کرمانشاه تکیه خواهد زد تا اینبار در این کسوت دوباره توانایی بالای خود را در امر مدیرت به مردم و مدیران ارشد کشوری و استانی ثابت  کند.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار