مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه: مراسم بزرگداشت سالروز شکست حصر پاوه برگزار می‌شود

بیستون نیوز :

حجت الاسلام هادی عسگری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان و بزرگداشت شکست حصر پاوه خبر داد و عنوان داشت: ایستادگی مردم پاوه در برابر منافقان قابل ستایش است. حجت الاسلام…

حجت الاسلام هادی عسگری، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه از برگزاری مراسم تجلیل از آزادگان و بزرگداشت شکست حصر پاوه خبر داد و عنوان داشت: ایستادگی مردم پاوه در برابر منافقان قابل ستایش است.
حجت الاسلام عسگری به روحیه مقاومت آزادگان اشاره کرد و بیان داشت: آزادگان با تحمل سختی ها و شکنجه های دشمن، درس مقاومت، ایثار و فداکاری را به ما آموختند.
وی در ادامه خاطر نشان کرد: آزادگان مایه برکت و آبروی ملت هستند، امنیت و آرامش ایران را مدیون مجاهدت و از خودگذشتگی شهدا، جانبازان و آزادگان هستیم.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه با اشاره به ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی تصریح کرد: تجلیل و تقدیر از فداکاری این عزیزان و غیور مردان وظیفه همگان است که باید این مهم به خوبی اجرا شود چرا که این روز برای تمام ملت ایران با اهمیت است.
حجت الاسلام عسگری با بیان اینکه اتحاد مردم در شکست حصر پاوه مثال‌زدنی است، ابراز کرد: قطعأ انسجام و یکپارچگی دشمنان بد ذات اسلام را به زانو درخواهد آورد و در شکست حصر پاوه شاهد این اتحاد میان مردم شیعه و اهل سنت بودیم.
وی یادآور شد: شکست حصر پاوه برگ زرینی دیگر برای مقاومت مردم غرب کشور در برابر تجاوز دشمن به خاک کشور است که در تاریخ ۲۷ مرداد ماه با صدور فرمان تاریخی بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران، مردم انقلابی و ولایت مدار به سمت شهرستان پاوه حرکت کردند و سبب عقب راندن منافقان و دشمنان شدند.
مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران کرمانشاه با اشاره به ۱۷۲۷ آزاده استان کرمانشاه اظهار داشت: قطعأ غرب کشور به ویژه مردم شهید پرور استان کرمانشاه با تقدیم شهدا، جانبازان و آزادگان در راه پاسداری از کیان خود نقش بسزایی در حفظ اقتدار ایران اسلامی دارند.
گفتنی است، مراسم غبار روبی مزار شهدای شهرستان پاوه در ۲۶ مرداد ماه سال جاری با حضور علما، روحانیان، مسؤولان و خانواده های شهدا برگزار می شود.
شایان ذکر است، به مناسبت سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به کشور مراسمی در اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمانشاه برگزار می شود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار