ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

شامل اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : پنجشنبه, ۲۹ شهریور , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, گزیده اخبار > دانش آموز مددجو در شهرستان هرسین نیازمند کمک خیران نیکوکار هستند

دانش آموز مددجو در شهرستان هرسین نیازمند کمک خیران نیکوکار هستند

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) هرسین گفت: ۷۸۰ دانش آموز مددجو در شهرستان هرسین نیازمند کمک خیران نیکوکار می باشند.

وحید ارم آبادی مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان هرسین در گفتگو با خبرنگار بیستون  اظهار داشت: کمیته امداد هر ساله در آستانه سال جدید با هدف تامین هزینه های تحصیلی دانش آموزان تحت حمایت به آنان کمک هزینه تحصیلی اعطا می کند.

 

وی با بیان اینکه کمک هزینه های تحصیلی از منابع امدادی و کمک های خیران تامین می شود افزود: در حال حاضر ۷۸۰ دانش آموز در شهرستان هرسین تحت حمایت کمیته امداد هستند.که سرانه کمک هزینه تحصیلی اعطایی به هر دانش آموز تحت حمایت کمیته امداد  ۵۰۰ هزار ریال می باشد.

 

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با اشاره به اینکه کمک هزینه های تحصیلی کمیته امداد تنها بخشی از هزینه های تحصیل دانش آموزان نیازمند را رفع می کند اظهار امیدواری کرد: در آستانه بازگشایی مدارس خیران نیکوکار با اهدای کمک های نقدی و غیرنقدی به یاری دانش آموزان نیازمند بشتابند.

ارم آبادی  همچنین به برگزاری جشن ملی عاطفه ها در آستانه سال تحصیلی هرسال اشاره و خاطرنشان کرد: نزدیک به ۴۰۰ میلیون ریال کمک مردمی در جشن عاطفه های سال گذشته نیز جهت تامین هزینه های تحصیلی دانش آموزان نیازمند تحت حمایت در این شهرستان جمع آوری شده است.

 

وی  با بیان اینکه جشن عاطفه ها  امسال نیز در دو بخش مردمی و مدارس برگزار می شود تصریح کرد: بخش مردمی این جشن طی بیست و پنجمین روز از شهریور ماه به صورت جشنواره عاطفه ها برگزار شد که آمار اولیه حاکی از جمع آوری۲۰۶ میلیون ریال کمک مردمی در این جشن ملی است.

 

مدیر کمیته امداد امام(ره) شهرستان هرسین با اشاره به اینکه جشن عاطفه ها ویژه مدارس در دهم مهر ماه در سطح مراکز آموزشی این شهرستان برگزار می شود اظهار امیدواری کرد: امسال کمک های مردمی در جشن عاطفه ها از رشد چشمگیری برخوردار باشد

 

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید