مراسم بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در هرسین

بیستون نیوز :

مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل مسجد آیت الله حجتی شهرستان هرسین با حضور مسئولین و اقشار مردم برگزار شد .

به گزارش خبرنگار بیستون ، مراسم بزرگداشت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی در محل مسجد آیت الله حجتی شهرستان هرسین با حضور مسئولین و اقشار مردم برگزار شد .
حجت الاسلام موسوی رئیس حوزه های علمیه استان کرمانشاه در مراسم گرامیداشت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی در هرسین ضمن تسلیت این ضایعه بزرگ ایشان را فردی عالم عامل، متفکری خادم، چهره ای مهربان و ولایی و یار دیرین امام (ره) و رهبری دانست و از حضور مسئولین و مردم بصیر و قدرشناس هرسین در این مراسم تشکر کرد . رئیس حوزه های علمیه استان کرمانشاه خاطرنشان کرد:  انقلاب اسلامی با خدماتی که توسط امام (ره) و یارانش داشت باقیات و صالحاتی بر جای گذاشت که نقش آیت الله هاشمی در این خدمات انکار ناپذیر است.

وی افزود درود بر آن کسانی که با این عظمت در تشییع جنازه شرکت کردند .رئیس حوزه های علمیه استان کرمانشاه تصریح کرد: هاشمی در مسیر ها هیچ وقت شاخص انقلاب را گم نکرد و ما امروز در سایه وحدت    می توانیم لبنان ویمن را حفظ کنیم .
در حاشیه این مراسم امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین با اشاره به نقش کلیدی و محوری آیت الله هاشمی رفسنجانی در پیروزی انقلاب اسلامی طی سخنانی اظهار داشت : آیت الله هاشمی از یاران راستین امام (ره) و مقام معظم رهبری بود و در تمام مسئولیت های حساس و خطیر خود تلاش فراوانی در راستای اعتلای انقلاب و پیشبرد نهضت اسلامی انجام دادند و ایشان همواره به آرمان های انقلاب و امام راحل متعهد و مقید بودند.
فرماندار هرسین افزود : حضور پرشور و حماسی مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری آن مرحوم نشان دهنده درک بالای مردم از شخصیت والای آن محروم بود.
در این مراسم قاریان و شرکت کنندگان با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و نیز با قرائت فاتحه آرامش ابدی را برای یار همیشگی امام (ره) و رهبری از درگاه خداوند مسالت نمودند.
از دیگر برنامه های این مراسم مداحی و سینه زنی بود.

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار