مراسم تقدیر و تشکر حسن سلیمانی از مردم شریف بیستون

بیستون نیوز :

سلیمانی: من اکنون نماینده همه هستم چه کسانی که رای داده و چه نداده اند و اکنون لازم است که باهم تلاش کنیم مشکلات بیستون را به حداقل برسانیم و بیستون را در جایگاه واقعی و بایسته خود قرار دهیم.

به گزارش خبرنگار بیستون در این مراسم که در بعدازظهر پنجشنبه برگزار شد نماینده منتخب ضمن تشکر از حضور تمامی اقشار مردم در انتخابات تاکید کردند که رای گیری قانونمند و انتخابات سالمی برگزار شد و لازم است از تمامی کسانی که موجبات خوشحالی مقام معظم رهبری را فراهم آوردند و با مشارکت خود باعث استحکام نظام اسلامی شدند تشکر گردد و من بهمین خاطر اکنون برخود واجب دانستم قدردان زحمات شما مردم شریف بیستون باشم.
سلیمانی در ادامه افزود که من اکنون نماینده همه هستم چه کسانی که رای داده و چه نداده اند و اکنون لازم است که باهم تلاش کنیم مشکلات بیستون را به حداقل برسانیم و بیستون را در جایگاه واقعی و بایسته خود قرار دهیم. و باید کاری کنیم یکی از مشکلات اساسی منطقه یعنی بیکاری را رفع نموده و به وظیفه خود عمل نماییم.
ایشان ادامه دادند: من مخالف مسئول آزاری هستم و مسئولان باید بفکر رضایت مردم و خدمت به آنها باشند و مسئولان باید بدانند فصل جدیدی در منطقه پدید آمده و خود را با دیدگاه مردم منطقه هماهنگ کنند.

 ایشان ضمن اشاره به تایید انتخابات حوزه از طریق شورای نگهبان خاطر نشان کردند همه باید از اقداماتی که موجبات ناراحتی مقام معظم رهبری است دوری نموده و از کارهای که باعث تشتت و عدم وحدت می شود دوری نماییم و دنبال حقظ حرمت ها در نظام جمهوری اسلامی باشیم. در پایان سلیمانی ضمن تشکر از تمامی دستگاه های اجرایی، نظارت، نیروهای انتظامی، سپاه و بسیج که در برگزاری سالم انتخابات تاثیرگذار بودند، از سایت ها و پایگاه های خبری- تحلیلی هم بصورت ویژه ای تشکر نموده که در انتقال اخبار و روشنگری رسالت خود را به نحو مطلوب انجام دادند و از تمامی مسولان حاضر و غائب در جلسه هم تشکر نمودند.

photo 2016 03 17 23 45 32 1024x768 مراسم تقدیر و تشکر حسن سلیمانی از مردم شریف بیستونphoto 2016 03 17 23 51 03 1024x768 مراسم تقدیر و تشکر حسن سلیمانی از مردم شریف بیستونphoto 2016 03 17 23 37 34 576x1024 مراسم تقدیر و تشکر حسن سلیمانی از مردم شریف بیستون

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار