مراسم تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین

بیستون نیوز :

در این مراسم دکتر فرجی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تودیع و دکتر سعید حمزه ای به عنوان سرپرست جدید این شبکه منصوب شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ٰ صبح امروز طی مراسمی رسمی و با حضور سرپرست فرمانداری هرسین و دکتر ابراهیم شکیبا معاونت علوم پزشکی استان و برخی مسئولین مراسم تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین برگزار شد.

در این مراسم دکتر فرجی رئیس سابق شبکه بهداشت و درمان شهرستان تودیع و دکتر سعید حمزه ای به عنوان سرپرست جدید این شبکه منصوب شد.

حمزه ای در دوره مسئولیت خود در این چند سال ریاست مرکز شماره  یک و سه شهر هرسین ،پزشک اورژانس ، ریاست پزشکی قانونی شهرستان هرسین و ریاست بیمارستان شهداء هرسین را دارا می باشد.

در سالهای اخیر انتقادتی در حوزه بهداشت و نحوه خدمات دهی در بیمارستان هرسین متوجه این بخش درمانی بوده است.همچنین کلنیک هایی در این بیمارستان دائر شده است که نتوانسته رضایت مردم را در این بخش جلب کند و بیشتر عناوینی از تخصص در این بیمارستان بوده تا وجود یک کادر متخصص پزشکی .

دکتر حمزه ای پیشتر ریاست بیمارستان شهدای هرسین را برعهده داشتند و نبود پرسنل و برخی امکانات پزشکی را بزرگترین معضل بیمارستان تحت مدیریت خود خوانده بود.

لازم به ذکر است که امسال دکتر حمزه ای بعنوان پزشک نمونه استان کرمانشاه معرفی و از وی تقدیر به عمل آمد.

دکتر حمزه ای مراسم تودیع و معارفه ریاست شبکه بهداشت و درمان شهرستان هرسین

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار