برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين

بیستون نیوز :

فرماندار هرسين به مناسبت فرارسيدن اولين سالگرد شهيد شهرام خدايي با خانواده اين شهيد ديدار كرد.


Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 264

Notice: Undefined offset: 0 in /home/bistoonn/public_html/wp-content/plugins/seo-for-images/seo-for-images.php on line 284

 

به گزارش خبرنگار بيستون، ياور محمدي در اين ديدار از شهيد بعنوان عميق ترين و مقدس ترين واژه در جهت مبارزه با موانع انحرافي در دنياي امروزي ياد كرد كه با جهاد در راه خدا عجين شده است وي تصريح كرد شهداء با احياي مكتب جهاد در راه خدا و شهادت طلبي به جامعه اسلامي هويت جديدي بخشيدند و با نثار خون خود بالندگي و سعادت را براي ما به ارمغان آوردند و جنگ ۸ ساله تحميلي مهمترين شاهد اين ادعا است .
وي ادامه داد، شهداء براي دفاع از ارزشهاي والاي انساني و اسلامي با هوشياري كامل و به خواست خود قدم در اين راه نهادند و با ملاك قرار دادن حماسه عاشورا آينده اي با امنيت كامل براي ما فراهم نمودند و از انحراف معنويات جلوگيري كردند و سبب تحولاتي مثبت و عميق در جامعه و زندگي اجتماعي مردم شدند .
محمدي اظهار داشت: ما وظيفه سنگيني در قبال خون شهداء و خانواده هاي آنان داريم كه مي بايست با عمل به وصيت هاي آنها و ديدار با خانواده هايشان رهرو و پيرو شهداء وحافظ دستاوردهايشان باشيم .
فرماندار هرسين تصريح كرد با احياي مكتب و فرهنگ شهادت طلبي دستاوردهاي شهداء فراموش نخواهد شد و جامعه و نسل هاي جديد مي بايست جايگاه و حماسه هاي آنها را بخوبي بشناسند و در معرفي و تبيين دستاوردها يشان بكوشند.
فرماندار هرسين در پايان گفت دشمنان و استكبار جهاني بدنبال ترويج مفاسد اخلاقي سعي در به چالش كشيدن ارزشهاي ما دارند كه بايد با فرهنگ سازي ها و ترويج فرهنگ شهادت طلبي از هويت ديني و ملي خود محافظت نماييم.
3bca94e0 f06a 405d bfaf 73fe899ba8ef برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين aa5c64aa 4bc6 4e61 8182 6a487218e924 برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين e9084f50 019c 4c34 8f5c e894ef64ba7f برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين f86a8778 16b1 4034 819f 70a229a5dd7d برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين برگزاري مراسم سالگرد شهيد شهرام خدايي با حضور فرماندار هرسين

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار