مردی از جنس مردم، در کنار مردم و در ميان مردم

بیستون نیوز :

فرهاد خزايي : حسن سلیمانی سیاستمداری از جنس مردم، برای مردم و با مردم، مردی که ۸ سال از سیاست دور بود ولی باز هم در کنار مردم ماند و به آنها خدمت کرد.

سرويس صداي مردم : حسن سلیمانی سیاستمداری از جنس مردم، برای مردم و با مردم، مردی که ۸ سال از سیاست دور بود ولی باز هم در کنار مردم ماند و به آنها خدمت کرد.
او از سیاست دور بود به دلیل بی تقوایی عده ای که خوب را بد معرفی کردند، کرده را ناکرده شمردند و روز را شب و سفید را سیاه جلوه نمودند ، لذا حسن سلیمانی علی رغم اصرار بزرگان منطقه وعامه مردم، تصمیم گرفت مدتی از سیاست به دور باشد تا مدعیان بر کرسی قدرت بنشینند،همان کرسی ای که ایشان آن را کرسی خدمت می نامد. چرا که این کرسی را عاریتی از طرف ولی نعمتان خود یعنی مردم می داند که چند صباحی شخصی بر آن نشیند و مردم بزرگترین قاضی بر عملکرد آن هستند .
حسن سلیمانی در ادوار هشتم و نهم وارد کارزار انتخابات نشد و متاسفانه برخي این نیامدن را دال بر صدق ادعای خود نمودند. غافل از اینکه ایشان با مردم معامله ای نانوشته کرد، سليماني کنار کشید تا مدعیان سوار بر اسب قدرت بتازند و مردم خود به چشم خویش ببینند که این کجا و آن کجا،
اکنون حسن سلیمانی سرفراز از بگم بگم های رایج آن زمان ، پاک و سربلند با عبور از مراجع عالی نظارتی و استوار بر عقیده خود برای ادامه خدمتگزاری مردم شریف کنگاور، صحنه، هرسین،بیستون ودینور پا به میدان گذاشت وحال پس از ۸ سال آمده است، و چه زیبا مردم منطقه خودجوش کوچه ها آذین بستند، چراغ ها را روشن کردند، و همه با هم سرودند: آب زنیده راه را هین که نگار می رسد….، نگاری از جنس ناب مردم شریف منطقه ، مردی برخاسته از قشر محروم جامعه، فرهیخته ای که با فقر و نداری بیگانه نیست، روستا زاده ای که به اصل خود افتخار میکند، بزرگ مردی که همه جا خود را حسن پسر مشهدی عباس معرفی می کند. آری آنها به مردی از تبار خوبان، آشنا به الفبای حکومت، خادم ملت، مطیع رهبر، ملتزم به قانون اساسی، مردی از جنس اخلاق و رهرو خط امام و شهیدان، حامی ایثارگران، یاور محرومان چه تهمت هایی که نزدند، اما به وضوح می توان دید که مردم منطقه فریب حرف هایی که بویی از صداقت را نبرده اند را نمی خورند، این را از شور و شوقی که در بین تمام اقشار مردم در هر جایگاه و هر سنی می توان فهمید…..
با تشكر :فرهاد خزائي
انتشار اين دست مطالب به منزله طرفداري و تبليغ اين پايگاه خبري از كانديداي خاصي نيست .اين مركز اطلاع رساني با بي طرفي كامل آمادگي خود براي انتشار برنامه ها و نظرات ديگر كانديداها در وقت قانوني را اعلام مي دارد.

مطالب پیشنهادی

  1. علی گفت:

    نکته تاریخی:هو شدن سلیمانی توسط مردم در مراسم استقبال از احمدی نژاد در سال ۸۵.این یعنی عدم رضایت از سه دوره نمایندگی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار