ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پايگاه خبری تحليلی بيستون

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۴ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۴:۳۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده > مروری بر آمار ولادت نوزادان هرسین در سال گذشته

مروری بر آمار ولادت نوزادان هرسین در سال گذشته

فرماندار هرسین در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقابع حیاتی خبر داد :در سال گذشته ۱۵۳۶ مورد ولادت در شهرستان هرسین به ثبت رسید .

 

فرماندار هرسین در جلسه شورای هماهنگی ثبت وقابع حیاتی خبر داد :در سال گذشته ۱۵۳۶ مورد ولادت در شهرستان هرسین به ثبت رسید .
به گزارش خبرنگار بیستون ، یاور محمدی فرماندار شهرستان هرسین با اعلام این خبر افزود : از ۱۵۳۶ مورد ولادت ثبت شده که ۹۷۰ نفر آن شهری و ۵۰۶ نفر نیز روستایی بوده است و از این تعداد ۷۸۸ نفر مذکر و ۷۱۸ نفر نیز مؤنث بوده اند.
محمدی تصریح کرد : ثبت به موقع وقایع چهارگانه حیاتی امری مهم و تأثیر گذار در اجرای سیاست هایی مبتنی بر جمعیت است که در تدوین برنامه های اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی نقشی مهم و اساسی دارد وی در ادامه از دستگاههای مرتبط در ثبت این وقایع خواست اطلاعات دریافتی خود را بصورت روزانه به اداره ثبت احوال ارائه دهند فرماندار هرسین تصریح کرد مرجع اصلی کسب اطلاعات توسط ثبت احوال ادارات رسمی شهرستان ، بهورزان و دهیاران مستقر در مناطق روستایی می باشند.
یاور محمدی افزود از سال گذشته تا پایان اردیبهشت ماه سالجاری ۹۲۶۳ مورد کارت هوشمند ملی در شهرستان هرسین صادر شده است .
محمدی در پایان اظهار داشت : کارت هوشمند ملی مهمترین وسیله تصدیق هویت افراد در ارائه خدمات و امکانات می باشد که می بایست شهروندان اهتمام بیشتری در ثبت نام به موقع داشته باشند.
index
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید