ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : سه شنبه, ۱ آبان , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۱۵:۳۵
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, نوا و نما > مزار شهدای هرسین گلباران شد + تصاویر

مزار شهدای هرسین گلباران شد + تصاویر

فرماندار ، خانواده های معظم شهداء ، ایثارگران ، نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات و اقشار مختلف مردم با حضور خود ضمن تجدید بیعت با آرمان های شهداء و نثار فاتحه به روح ملکوتی آنان سالروز فتح خرمشهر را گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار بیستون ، فرماندار ، خانواده های معظم شهداء ، ایثارگران ، نیروهای نظامی و انتظامی ، مسئولین ادارات و اقشار مختلف مردم با حضور خود ضمن تجدید بیعت با آرمان های شهداء و نثار فاتحه به روح ملکوتی آنان  سالروز فتح خرمشهر را گرامی داشتند.
امیر شاه آبادی فرماندار شهرستان هرسین در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر حماسه آزادی خرمشهر بویژه شهید جهان آرا طی سخنانی اظهار داشت : در تاریخ سترگ انقلاب اسلامی روز بزرگ آزادسازی خرمشهر ثبت و در یادها ماندگار شد و این روز نماد ایستادگی ، مقاومت و رشادتهای دلیر مردان و سرداران شهیدی است که با جهاد در راه خدا به پیروزی بزرگ در مقابل با دشمنان دست یافتند.
فرماندار هرسین همچنین بر تبیین دستاوردهای شهداء و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل های جدید انقلاب تأکید کرد و بیان داشت : صیانت از دستاوردهای شهداء از مهمترین وظائف و تکلیف جوانان است.
شاه آبادی در پایان سخنانش تصریح کرد : پیشرفت های همه جانبه کشور در عرصه های مختلف به برکت مجاهدت و ایثارگری های شهدا است .
خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید