ناحیه اصلی منو
ناحیه منو

پایگاه خبری تحلیلی بيستون غرب (بیستون نیوز)

اخبار اجتماعی,فرهنگی,سیاسی,ورزشی,ويژه استان كرمانشاه و شهرستان هرسين

امروز : چهارشنبه, ۲۵ مهر , ۱۳۹۷ ، ساعت : ۰۹:۱۹
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / عناوین برگزیده, ورزشی > مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

رئیس هیئت کاراته شهرستان هرسین گفت: مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه بیستم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، نبی فتحی اظهار داشت: بیستم اسفندماه سال جاری رقابت‌های کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه در گروه آقایان و در کلیه رده‌های سنی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به برگزاری نشستی با رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه با هدف بررسی مشکلات کاراته هرسین گفت: در این جلسه که ساعاتی پیش برگزار شد، رئیس و دبیر هیئت کاراته استان و نائیب رئیس بانوان، مسئول کمیته مربیان و مسئولین و مربیان هیئت کاراته شهرستان هرسین حضور داشتند، مشکلات ورزشکاران به بحث گذاشته شد.

فتحی نبود سالن مناسب تمرین برای کاراته‌های شهرستان هرسین را از جمله مشکلات عنوان کرد و گفت: متاسفانه در شهرستان هرسین که سهم زیادی در مدال آوری و برگزاری مسابقات کاراته دارد، یک سالن مناسب و دارای امکانات برای بانوان و آقایان وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به اینکه سالن‌های ورزشی با هدف درآمدزایی به بخش خصوصی واگذار می‌شود پیشنهاد می‌شود که این سالن‌ها با هزینه کمتری به هیئات ورزشی واگذار شود تا ورزشکاران مکانی برای تمرین داشته باشند و برای حضور در مسابقات با انگیزه باشند.

فتحی در ادامه به حضور تیم هیئت کاراته شهرستان هرسین در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: هیئت کاراته این شهرستان در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی پیشگام بوده و متعهد به آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.

وی افزود: سیزدهم اسفند نیز سمینار سالانه سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما کشور در دفتر امور مشترک فدراسیون برگزار می شود و بنده به نمایندگی از استان کرمانشاه در این سمینار شرکت خواهم کرد.

فتحی بیان کرد: همه تلاش ما این است که استان کرمانشاه میزبانی مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی کشور را برای سال آینده بر عهده بگیرد.

منبع:مهر

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید