مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

بیستون نیوز :

رئیس هیئت کاراته شهرستان هرسین گفت: مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه بیستم اسفند ماه امسال برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار بیستون ، نبی فتحی اظهار داشت: بیستم اسفندماه سال جاری رقابت‌های کیوکوشین کاراته ماتسوشیما قهرمانی استان کرمانشاه در گروه آقایان و در کلیه رده‌های سنی برگزار خواهد شد.

23755192 مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی استان کرمانشاه برگزار می‌شود

وی با اشاره به برگزاری نشستی با رئیس هیئت کاراته استان کرمانشاه با هدف بررسی مشکلات کاراته هرسین گفت: در این جلسه که ساعاتی پیش برگزار شد، رئیس و دبیر هیئت کاراته استان و نائیب رئیس بانوان، مسئول کمیته مربیان و مسئولین و مربیان هیئت کاراته شهرستان هرسین حضور داشتند، مشکلات ورزشکاران به بحث گذاشته شد.

فتحی نبود سالن مناسب تمرین برای کاراته‌های شهرستان هرسین را از جمله مشکلات عنوان کرد و گفت: متاسفانه در شهرستان هرسین که سهم زیادی در مدال آوری و برگزاری مسابقات کاراته دارد، یک سالن مناسب و دارای امکانات برای بانوان و آقایان وجود ندارد.

وی افزود: با توجه به اینکه سالن‌های ورزشی با هدف درآمدزایی به بخش خصوصی واگذار می‌شود پیشنهاد می‌شود که این سالن‌ها با هزینه کمتری به هیئات ورزشی واگذار شود تا ورزشکاران مکانی برای تمرین داشته باشند و برای حضور در مسابقات با انگیزه باشند.

فتحی در ادامه به حضور تیم هیئت کاراته شهرستان هرسین در راهپیمایی ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: هیئت کاراته این شهرستان در تمام عرصه‌های انقلاب اسلامی پیشگام بوده و متعهد به آرمان‌های والای بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی است.

وی افزود: سیزدهم اسفند نیز سمینار سالانه سبک کیوکوشین کاراته ماتسوشیما کشور در دفتر امور مشترک فدراسیون برگزار می شود و بنده به نمایندگی از استان کرمانشاه در این سمینار شرکت خواهم کرد.

فتحی بیان کرد: همه تلاش ما این است که استان کرمانشاه میزبانی مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی کشور را برای سال آینده بر عهده بگیرد.

منبع:مهر

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار