مسابقه/ لذت خواندن یک کتاب خوب با موضوع امید به زندگی

بیستون نیوز :

بیستون نیوز :معاون فرهنگ اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه کتابخوانی کتاب “من زنده ام” خبر داد.     سرهنگ بهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از برگزاری مسابقه…

بیستون نیوز :معاون فرهنگ اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) استان کرمانشاه از برگزاری مسابقه کتابخوانی کتاب “من زنده ام” خبر داد.

 

 

سرهنگ بهرام میرزایی در گفتگو با خبرنگار فرهنگ و هنر شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از برگزاری مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب “من زنده ام” خبر داد.

 

وی افزود: در این مسابقه شرکت کنندگان با مطالعه کتاب “من زنده ام” به سوالاتی که در این خصوص در سایت www.ketabzendegi.ir  قرار دارد پاسخ می دهند.

 

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه حضرت نبی اکرم(ص) افزود: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه می توانند کتاب “من زنده ام” را از کتابفروشی ها و فروشگاه های محصولات فرهنگی، دفاتر نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها، موسسات فرهنگی مردمی، دفاتر انجمن های اسلامی دانش آموزان، دانلود کتاب از سایت این مسابقه و یا با ارسال عدد ۱ به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۶۶۱ تهیه کنند.

 

وی گفت: این مسابقه از ابتدای محرم سالجاری آغاز شده است و تا اربعین حسینی در تاریخ ۲۲ آذر ماه ادامه خواهد داشت.

 

میرزایی خاطر نشان کرد: نفرات برتر این جشنواره علاوه بر اینکه از لذت خواندن یک کتاب خوب با موضوع امیدواری بهره مند می شوند به آن ها ۵۰ سفر عتبات عالیات، ۵۰ سفر مشهد مقدس، ۱۰۰ سکه بهار آزادی و بیش از ۲ میلیارد ریال جایزه نقدی و غیر اهدا خواهد شد.

منبع /مرصاد

 

 

مطالب پیشنهادی

دیدگاهتان را بنویسید

بیشتر

گزیده اخبار